» » » Огляд матчів восьмого туру першості України з футболу серед команд U-19

Огляд матчів восьмого туру першості України з футболу серед команд U-19

ffu.ua
Через підготовку збірної України U-19 до кваліфікації чемпіонату Європи-2019 восьмий тур юніорської першості України з футболу серед команд U-19 сезону-18/19 пропускали найбільші постачальники кадрів – «Динамо» й «Шахтар».
Утім, тур хоч і вийшов куцим, та інші учасники постаралися на славу: три виїзні перемоги, двічі по 3:2, таке навіть у повному турі не щоразу зустрінеш, повідомляє офіційний сайт Прем’єр-ліги.
«ЛЬВІВ» – «ВОРСКЛА» – 2:1
Переможну серію з чотирьох матчів полтавців обірвало в минулому турі «Динамо», цього разу невдача спіткала хлопців Олега Краснопьорова і у Львові. Хоч Денис Галата й вивів гостей уперед, капітан «містян» Артур Ременяк на останній хвилині тайму відновив рівновагу. Переможний же гол записали на захисника «Ворскли» Корякіна, він поцілив у свої ворота.
«ОЛІМПІК» – «ОЛЕКСАНДРІЯ» – 0:1
Майже годину пручалися «олімпійці», та все ж пропустили від Назарія Воробчака. Всі спроби відігратися зводилися нанівець воротарем гостей та неточністю Лева і компанії. Тож донеччани залишаються на передостанньому місці, з однією нічиєю в активі.
«ДЕСНА» – «ЧОРНОМОРЕЦЬ» – 1:2
Невдачі у двох останніх турах змушували одеситів грати з аутсайдером виключно на перемогу, однак суперник виказав міцний спротив, навіть першим забив. Однак майже відразу пропустив, а у другому таймі ще раз, тож і цього разу «Десна» залишилася без очок.
«ВОЛИНЬ» – «МАРІУПОЛЬ» – 2:3
І в цьому двобої сильнішими виявилися гості, хоч луцька молодіжка й забила двічі. Саме господарі поля відзначилися першими, на 20-й хвилині вони вже грали у більшості, та ще до перерви примудрилися пропустити двічі. На старті другого тайму – ще раз, цей гол Гліба Літюка і став переможним (він кращий снайпер команди, три забиті м’ячі).
«КАРПАТИ» – «МЕТАЛУРГ» – 3:2
З таким же рахунком завершився й наступний поєдинок, однак тут гору взяли господарі. У запоріжців черговий гол забив кращий бомбардир чемпіонату Олексій Сидоров (11 м’ячів), та йому гідно відповів Гірний, у Максима в цьому матчі дубль. Львів’яни знову на вершині таблиці, проте у переслідувачів, «Динамо» й «Шахтаря», по два матчі в запасі.