» » » Британський пілот Формули-1 Льюїс Гемілтон виграв Гран-прі Японії-2018

Британський пілот Формули-1 Льюїс Гемілтон виграв Гран-прі Японії-2018

Льюїс Хемілтон (ліворуч) виграв Гран-прі Японії / Reuters
У місті Судзука відбувся 17-й етап чемпіонату світу-2018 з автоперегонів у класі Формула-1 – Гран-прі Японії.
Переможцем став пілот команди «Мерседес» британець Льюїс Гемілтон, повідомляє Укрінформ.
Гемілтон впритул наблизився до чергового чемпіонського титулу. В Судзуці британець, який переміг в кваліфікації, проїхав лідером усю гонку і першим перетнув фініш. Це дев’ята перемога Гемілтона в сезоні і 71-а в кар’єрі.
Друге місце на етапі посів Валттері Боттас («Мерседес»). Це вже четвертий переможний дубль «Мерседеса» в цьому сезоні. Третім фінішував Макс Ферстаппен («Ред Булл»).
Себастьян Феттель («Феррарі») вибув з боротьби за перемогу на етапі ще на початку гонки, коли зіштовхнувся з Ферстаппеном і перемістився на останні місця. У підсумку Феттель фінішував лише 6-м.
Льюїс Гемілтон впевнено очолює загальний залік. В його активі тепер 331 очко, він випереджає Феттеля на 67 очок і вже наступної гонки може стати чемпіоном. До фінішу чемпіонату залишилось 4 гонок.
Додамо, що наступний 18-й етап чемпіонату світу-2018 – Гран-прі США відбудеться упродовж 19–21 жовтня в Остіні на трасі Амерік.