» » » Британець Льюїс Гемілтон виграв кваліфікацію Гран-Прі Японії перегонів Формули-1

На трасі британець Льюїс Гемілтон / ukrinform.ua
У місті Судзука триває 17-й етап чемпіонату світу-2018 з автоперегонів у класі Формула-1 – Гран-Прі Японії.
Переможцем кваліфікації став пілот команди «Мерседес» британець Льюїс Гемілтон, повідомляє Укрінформ.
Льюїс Гемілтон став найшвидшим пілотом під час дощової кваліфікації Гран-прі Японії. Це 8-й поул Гемілтона цього сезону і 80-й в кар’єрі. Перший ряд на старті буде цілком за «Мерседесом», адже слідом за Гемілтоном розпочне гонку Валттері Боттас, який показав другий результат.
Другий стартовий ряд складуть Макс Ферстаппен («Ред Булл») і Кімі Райкконен («Феррарі»). П’ятий і шостий час показали Ромен Грожан («Хаас») і Брендон Гартлі («Торо Россо»).
Лише дев’яте місце у кваліфікації посів Себастьян Феттель («Феррарі»), який під час вирішального кола вилетів з траси. Зауважимо, що через дощову погоду жоден пілот не зміг побити рекорд траси.
Головна гонка Гран-прі Японії відбудеться завтра, 7 жовтня, на автодромі міста Судзука. Початок – о 08:00.