» » » Тренер «Динамо» Олександр Хацкевич: Пропустили голи через свої помилки

Тренер «Динамо» Олександр Хацкевич: Пропустили голи через свої помилки

Головний тренер київського «Динамо» Олександр Хацкевич / fcdynamo.kiev.ua
Головний тренер київського футбольного клубу «Динамо» Олександр Хацкевич прокоментував нічийний результат матчу проти чеського «Яблонця» (2:2) в рамках другого туру групового етапу Ліги Європи УЄФА сезону-18/19.
Олександр Хацкевич на післяматчевій прес-конференції, зокрема, зазначив, що після двох забитих м’ячів у чеські ворота суперник почав додавати, але всі пропущені м’ячі пов’язані з помилками гравців «Динамо».
«Після наших голів суперник почав виходи через довгі передачі. Ми десь програвали підбирання. Не було контргри. Моменти з виходами в атаку нам не дуже вдавалися, але ті, які у нас були, ми повинні були доводити до кінця. Але біля наших воріт теж моментів не було, за великим рахунком. Пропущені голи – індивідуальні помилки наших гравців. Під час другого пропущеного я не можу пояснити дії Піварича. Так обрізатися, коли поруч були Шепелєв, Циганков. Це індивідуальні рішення гравця.
Не лише в перерві, а й в першому таймі я просив Гармаша, Сидорчука та Буяльського стримувати суперника в центрі поля. Гармаш дуже багато обрізався, а це досвідчений футболіст. Денис не грав три дні, тому він свіжий, але були моменти, коли він обрізав нас одним дотиком.
Когось виділити позитивно? Ні, не буду нікого хвалити по такій грі. Ще на перерві у Віталія Буяльського було відчуття, що передній м’яз налився. Нам треба було освіжити цю зону і Володимир Шепелєв, я вважаю, непогано увійшов у гру. Сподіваюся, це не така травма, яка завадить йому зіграти навіть в наступному матчі.
У нашій групі в Лізі Європи все лише починається. Вся боротьба попереду. Можливо, що наступні два матчі з «Ренном» будуть визначальними. Тільки через ігри в Лізі Європи ми зможемо зрозуміти, чи готові ми рухатися далі. Я особисто вважаю, що для Ліги Європи команда готова. До зими у нас не буде посилення. Треба обходитися тими ресурсами, які є. І чекати, поки наші молоді хлопці почнуть додавати», – цитує Олександра Хацкевича прес-служба ФК «Динамо».
Нагадаємо, вчора, 4 жовтня, віце-чемпіон України київське «Динамо» не втримало перемогу 2:0 над бронзовим призером чемпіонату Чехії «Яблонцем» у поєдинку другого туру групового етапу Ліги Європи УЕФА. Матч на стадіоні «Стршельніце» міста Яблонець-над-Нісоу завершився внічию – 2:2.
Додамо, що у третьому турі 25 жовтня відбудуться матчі «Ренн» – «Динамо», «Яблонець» – «Астана».

Долучайтесь до нас у Facebook, читайте наш канал у Telegram та отримуйте новини прямо у ваш смартфон