» » » У футбольній Прем’єр-лізі сезону-18/19 зіграно матчі десятого туру

У футбольній Прем’єр-лізі сезону-18/19 зіграно матчі десятого туру

upl.ua
Упродовж трьох останніх календарних днів вересня тривали матчі десятого туру чемпіонату України з футболу серед команд Прем’єр-ліги сезону-18/19.
Десятий тур завершувався столичним дербі, в якому футболісти столичного «Динамо» формально на виїзді з рахунком 1:0 обіграли земляків з ФК «Арсенал-Київ». Перемогу динамівцям приніс результативний удар на 35-й хвилині данського хавбека «біло-синіх» Міккеля Дуелунда, повідомляє офіційний сайт Прем’єр-ліги.
Додамо, що «Динамо» догравало зустріч удев’ятьох – на 53-й хвилині червону картку отримав воротар киян Георгій Бущан, на 75-й – захисник Артем Шабанов.
Результати решти матчів десятого туру:
«Карпати» (Львів) – «Шахтар» (Донецьк) – 1:6
голи: Мар’ян Швед (90+2) – Ярослав Ракицький (13), Фернанду (26), Жуніор Мораеш (29), Марлос (35, 45+1), Микола Матвієнко (79);
«Олімпік» (Донецьк) – ФК «Олександрія) – 2:3
голи: Віталій Кольцов (10), Сергій Політило (29) – Дмитро Шастал (25), Євген Банада (74), Василь Грицук (89, з пенальті);
«Десна» (Чернігів) – «Ворскла» (Полтава) – 0:2
голи: Владислав Кулач (4), В’ячеслав Шарпар (62)
«Чорноморець» (Одеса) – ФК «Маріуполь» – 0:1
гол: Владислав Вакула;
«Зоря» (Луганськ) – «ФК «Львів» – 0:0.
Турнірне становище після десятого туру: «Шахтар» – 27 очок, «Динамо» – 23, «Олександрія» – 19, «Ворскла» – 18, «Зоря» – 13, ФК «Маріуполь» – 13, «Олімпік» – 12, ФК «Львів» – 11, «Десна» – 10, «Чорноморець» – 9, «Карпати» – 9, «Арсенал-Київ» – 4.