» » » Пілот Mercedes Хемілтон виграв кваліфікацію Гран-прі США Формули-1

Пілот Mercedes Хемілтон виграв кваліфікацію Гран-прі США Формули-1

В Остіні (США) у ніч з суботи на неділю завершилась кваліфікація чергового етапу чемпіонату світу з автоперегонів у класі машин Формула-1.

Британський пілот Формули-1 Льюїс Хемілтон завоював у США 72-й поул у кар'єрі / Reuters
Кваліфікацію виграв британський пілот німецької команди Mercedes Льюїс Хемілтон, повідомляє офіційний сайт змагань.
Льюїс Хемілтон проїхав своє найшвидше коло за 1 хвилину 33.108 секунди.
Це вже одинадцятий поул-позишин Льюїса Хемілтона в поточному сезоні-2017 та 72-й в кар’єрі.
Німецький пілот італійської Ferrari Себастьян Феттель відстав від переможця на 0,239 секунди. Третє місце зайняв Валттері Боттас (1:33,568).
Замкнули п’ятірку найсильніших австралієць Даніель Ріккардо з Red Bull та ще один пілот Ferrari фін Кімі Райкконен. Обидва показали однаковий час – 1:33,577.
Зауважимо, що інший пілот Red Bull голландець Макс Ферстаппен стартуватиме лише з 18-ої позиції, отримавши штраф за вимушену заміну в моторі.
Головна гонка Гран-прі США відбудеться сьогодні, 22 жовтня. Початок о 22:00 за київським часом.