» » » На молодіжному ЧС-2017 з самбо українці вибороли 13 медалей

На молодіжному ЧС-2017 з самбо українці вибороли 13 медалей

У сербському місті Нові Сад завершився молодіжний чемпіонат світу (до 18 і до 20 років) з самбо. Збірна України за три дні змагань здобула 13 медалей – чотири бронзових і дев’ять срібних.

"Срібний" п'єдестал Анастасії Безатосної (перша ліворуч)
У фінальний день змагань срібну нагороду виборола Анастасія Додосева (вагова категорія до 75 кг), бронзову – Наталія Пилипенко (80 кг). Про це повідомляє офіційний сайт Федерації самбо України.
Раніше «срібло» здобули Анастасія Безатосна (52 кг), Сергій Крівчач (82 кг), Наталія Чистякова (70 кг).
Бронзові нагороди вибороли Віталій Терентьєв (48 кг), Артур Єфремов (75 кг), Катерина Саблева (48 кг), Владислава Нецвіт (60 кг), Анна Слободянюк (понад 75 кг), Данило Шевченко (68 кг), Євген Вегера (понад 87 кг), Станіслав Сергійчук (81 кг).
Нагадаємо, що через аварію українська команда прибула на місце змагань тільки в четвер пізно ввечері. І нашим спортсменам довелося демонструвати характер не тільки після цієї події, а й після травм, яких зазнали в ході змагань. Наприклад, у срібної призерки Анастасії Безатосної вибите плече й зламане ребро.