» » » «Хімік» з Южного здобув Суперкубок України-2017 з волейболу серед жіночих команд

Чинний чемпіон і володар Кубка України «Хімік» в першому матчі сезону-17/18 обіграв тернопільську «Галичанку» з рахунком 3:1 і завоював другий поспіль Суперкубок України.

"Хімік" з Южного здобув черговий трофей / vc.khimik.com.ua
Як повідомляє sportarena.com, «Хімік» спокійно почав матч, дозволяючи суперницям триматися в одному ритмі. Перевага фаворитів в першому сеті в різні моменти становило від одного до чотирьох очок, але хороша кінцівка партії дозволила чемпіонкам без зайвих нервів забрати сет – 25:19.
У другому сеті повільний темп зіграв проти «Хіміка» – «Галичанка» довгий час трималася на рівних, а потім за рахунку 18:18 видала серію з шести поспіль очок. Команда з Тернополя зуміла здивувати більш досвідченого суперника, вигравши партію (25:19) та зрівнявши рахунок за сетами – 1:1.
Несподіваний програш партії розлютив «Хімік», змусивши чемпіонок включити більш високий темп гри. На цьому інтрига померла – «Галичанка» не зуміла боротися з опонентками, програвши з різницею в 10 розіграшів в третій партії. Четвертий сет також пройшов під контролем «Хіміка» – 25:14 в партії і 3:1 (25:19, 19:25, 25:15, 25:14) у матчі. Тож волейболістки з Южного вдруге поспіль завойовують Суперкубок України.