» » » Збірна США не їде на ЧС-2018 з футболу, а Панама здобула путівку завдяки голу, якого не було

Гравці збірної Панами з футболу святкують вихід на ЧС-2018. Фото: fifa.com/AFP
У останньому турі відбору на ЧС-2018 з футболу у зоні Північної і Центральної Америки визначились команди, які поїдуть на турнір до Росії.
Сенсацією стала поразка збірної США від команди Тринідада і Тобаго (1:2), яка позбавила американців шансу поїхати на ЧС-2018, пише football24.ua.
Натомість Панама здолала Коста-Ріку у скандальному матчі і виборола право зіграти на світовій першості.
Відзначимо, що поступаючись (0:1) супернику, Панама на 53-й хвилині змогла зрівняти рахунок завдяки голу, який був помилково зарахований. А переможний гол панамці забили на 88-й хвилині.