» » » Молодіжна збірна України у матчі відбору на Євро-2019 зіграла внічию з Голландією

Футболістам молодіжної збірної України (гравці до 21 року) не вдалося здобути другу перемогу у відбірковому турнірі чемпіонату Європи-2019.

У своєму третьому кваліфікаційному матчі «синьо-жовті» сьогодні, 10 жовтня, зіграли внічию зі своїми ровесникам з Голландії – 1:1, повідомляє Укрінформ.
Авторами голів на стадіоні «Оболонь-Арена» у Києві стали нападаючий донецького «Шахтаря» Віктор Коваленко, який на 29-й хвилині реалізував пенальті, та форвард «Аякса» Джастін Клюйверт (62).
В інших матчах 4-ї відбіркової групи Латвія у Лієпаї поступилася Шотландії – 0:2, а після першого тайму поєдинку Андорра – Англія рахунок 0:0.
У нинішньому році українцям залишилося зіграти ще два матчі – 10 листопада команда Олександра Головка прийматиме футболістів Англії, а 14 листопада у Перті «синьо-жовті» зустрінуться з «молодіжкою» Шотландії.
Турнірне становище: Англія – 7 очок (після 3-х ігор), Шотландія – 6 (3), Україна – 5 (3), Голландія – 5 (4), Латвія – 2 (5), Андорра – 1 (2).
За підсумками відбіркового турніру переможці дев’яти груп отримають путівки до фінальної стадії. Чотири кращих володарі других місць будуть розбиті на дві пари і проведуть стикові матчі плей-офф. Переможці двохматчевих протистоянь також отримають право грати у фінальному турнірі.
Фінальна стадія футбольного Євро-2019 серед молоді пройде 16–30 червня в Італії та Сан-Марино, і це буде друга молодіжна першість, у вирішальній стадії якої зіграють 12 команд.

Долучайтесь до нас у Facebook, читайте наш канал у Telegram та отримуйте новини прямо у ваш смартфон