» » » Андрій Шевченко: У другому таймі рівень команд дав про себе знати

Андрій Шевченко: У другому таймі рівень команд дав про себе знати

Головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко прокоментував поразку від Хорватії у вирішальному для обох команд поєдинку у відборі на ЧС-2018.

Андрій Шевченко. Фото: football24.ua / getty images
«Як тільки у другому таймі у нас не вистачило сил, вони підняли темп і почали пресингувати. Думаю, що у першому таймі ми повинні були вигравати. У другому таймі рівень команд дав про себе знати. У нас зразу з’явилися проблеми. Я говорю про мобілізацію класних гравців у суперника. У них дуже багато високоякісних гравців. Їм вистачило одного шансу для того, щоб вийти вперед. У нас є проблеми на певних позиціях, це далося взнаки у другому таймі, коли хорвати підняли ритм гри, а ми почали частіше помилятися. Десь ми втратили позиції, пропустили перший гол, хоча вже і до цього були у них моменти.
Збірна України показала колективний футбол, говорити про фізичний стан немає сенсу, хорвати просто вищі класом. У нас не вистачає багато виконавців. Я дуже задоволений хлопцями, після першого тайму у всіх була велика надія. Якщо розглянути гру, то всі ці епізоди зв’язані з якістю футболістів. У нас багато молодих гравців, які перший раз грають на такому рівні. У нас є команда, яку ми будуємо.
Що таке високоякісні гравці? Вони знають, коли збільшити темп, коли збавити. Остання передача, яку віддав Ракітіч – не думаю, що є багато футболістів, які можуть віддати такі передачі. Майстерність суперників сьогодні значно вища, ніж у нас.
Ми повинні були вигравати перший матч проти Ісландії, про матч з Туреччиною можу сказати це ж. Якщо і далі працюватиму в команді, то моя філософія не зміниться. Я спеціально викликаю у команду по 25–26 гравців, бо я хочу викликати всіх гравців, які можуть прогресувати, будемо давати шанси. Я бачу перспективи, єдине – нам треба краще розуміти гру», – сказав Андрій Шевченко в ефірі телеканалу «Футбол 1».
Нагадаємо, що збірна України поступилась національній команді Хорватії та не вийшла з групи відбору у плей-оф чемпіонату світу-2018.

Долучайтесь до нас у Facebook, читайте наш канал у Telegram та отримуйте новини прямо у ваш смартфон