» » » Молодіжна і юніорська команди «Карпат» зіграли товариську гру

Молодіжна і юніорська команди «Карпат» зіграли товариську гру

Заповнюючи паузу у своїх чемпіонатах, що пов’язана з участю збірних України в офіційних поєдинках чемпіонатів світу та Європи, молодіжна і юніорська команди на полі стадіону «Прогрес» зіграли контрольний спаринг, який дозволив підопічним Олександра Чижевського та Андрія Тлумака, завершуючи тижневий цикл тренувань, отримати ігрову практику.

«Карпати» U-21 – «Карпати» U-19 – 3:1 (3:1)
«КАРПАТИ» U-21: Сілецький (Мозіль, 31; Ющишин, 61) – Сениця (Оприск, 46), Виздрик (Сільченко, 46), Саутін, Стасишин, Завійський, Лебедь (Толочко, 46), Лебеденко (Завінський, 46), Войтович (Сластінов, 46), Богач (Заїкин, 46), Карпенко (Дебелко, 46).
«КАРПАТИ» U-19: Артим (Готра, 55) – Куртяк (Степанчук, 58), Харжевський (Медвєдєв, 73), Дерман (Нестерук, 73), Слива (Руніч, 73), Панчишин (Рибачук, 67), Малашевський (Сидорук, 64), Рудюк (Дулібський, 73), Лях (Сеник, 60), Дудинський (Притула, 46), Кос (Пецків, 68).
ГОЛИ: 1:0 – Войтович (12), 1:1 – Рудюк (17), 2:1 – Войтович (29), 3:1 – Лебедь (38).
Перші хвилини поєдинку засвідчили, що незважаючи на товариський статус матчу, обидві команди налаштовані по бойовому. При цьому і одні, і другі намагалися захопити ініціативу. Напевне, логічно, що зрештою це вдалося зробити трохи старшим за віком і більш досвідченим гравцям молодіжної команди. Однак юніори, хоча й менше контролювали м’яч, були сконцентровані не лише на обороні, а й при першій нагоді досить великими силами вибігали в контратаки.
Усі головні події, а в футболі, як відомо, це – забиті голи, сталися у першому таймі. Рахунок було відкрито на 12-й хвилині: прудконогий вінгер молодіжки Ігор Богач виконав передачу верхом з правого флангу атаки в карну зону, де вдало зігравши на випередження, Володимир Войтович головою спрямував шкіряну сферу до сітки воріт суперника.
Втім, рахунок 1:0 на користь номінальних гостей (на полі стадіону «Прогрес» зазвичай тренуються «Карпати» U-19) протримався не довго. Підопічним Андрія Тлумака знадобилося лише якихось п’ять хвилин, аби відновити статус-кво за забитими м’ячами. До голу у відповідь призвела, схоже, награна комбінація господарів: після вкидання ауту центрфорвард Олег Кос головою скинув круглого під удар Володимиру Рудюку і атакувальний хавбек юніорської команди у дотик прошив Івана Сілецького – 1:1.
Вдруге вийти вперед у рахунку підопічним Одександра Чижевського вдалося на 29-й хвилині. І знову м’яч залетів до сітки воріт Андрія Артима після удару Володимира Войтовича. А почав гольову атаку Назар Стасишин, який протягнув круглого по правому крилу до лицьової лінії і прострілив – Ігор Карпенко трішечки скоректував політ шкіряної сфери, а Войтович щокою переправив її за місцем призначення. Третій гол зі штрафного забив Роман Лебедь, який прямим ударом правіше середи вразив дальній кут господарів поля. Зазначимо, що в цьому епізоді, напевне, не обійшлося без помилки голкіпера. Тож на перерву команди пішли за рахунку 3:1 на користь номінальних гостей.
У перерві тренери молодіжки провели цілу низку замін – аж сім і це не рахуючи воротаря: три кіпери команди U-21 зіграли по 30 хвилин кожен. Водночас юніори замінили лише одного польового гравця – замість крайнього нападника Сергія Дудинського вийшов Остап Притула. Однак уже по ходу другого тайму було замінено решту гравців без винятку.
Забитих голів у другій 45-хвилинці глядачі не побачили. Хоча й надалі обидві команди діяли в атакувальній манері – що називається, грали самі й давали це робити супернику. Гольових моментів вистачало біля обох воріт, однак рахунок першого тайму змінити так нікому й не вдалося – 3:1 на користь молодіжної команди.

Долучайтесь до нас у Facebook, читайте наш канал у Telegram та отримуйте новини прямо у ваш смартфон