» » » Усі представники Львівщини на Іграх Нескорених-2017 повернулися додому з медалями

Представники Львівщини у складі української збірної тріумфально завершили участь у Іграх Нескорених-2017, що відбулися у період з 23 по 30 вересня поточного року в канадському Торонто.

Загалом збірна України завершила свій дебютний виступ на Invictus Games з вражаючим результатом – 14 медалей (8 золотих, 3 срібних та 3 бронзових) в шести видах спорту та посіла друге місце в загальному медальному заліку, поступившись лише господарям змагань – канадцям.
У цьогорічних Іграх Нескорених, взяли участь 550 військовиків, які отримали поранення підчас виконання службових обов’язків, з 17 держав – членів НАТО та стратегічних партнерів Альянсу.
До складу збірної команди України увійшло 15 атлетів – представників Збройних Сил, Нацгвардії, Нацполіції та Держприкордонслужби, які отримали поранення під час виконання службових обов’язків та в зоні АТО.
До програми змагань Ігор Нескорених-2017 увійшло 12 адаптованих видів спорту. Українці змагалися у шести видах спорту – веслування на тренажерах, плавання, пауерліфтінг, велоспорт, легка атлетика та стрільба з луку.
Як пише sport-oda.lviv.ua, у складі української делегації було представлено й п’ятеро воїнів зі Львівщини, зокрема – члени основного складу: Катерина Михайлова (єдина жінка в команді), Роман Панченко та Дмитро Сидорук, а також в резервному складі – Дмитро Афанасьєв і у складі супроводу – Сергій Калитюк.
До Торонто у складі української делегації вирушили й двоє тренерів армійського спорту Львівщини: Леся Шах (стрільба з лука) та Володимир Латишевський (пауерліфтинг).
Катерина Михайлова взяла участь у змаганнях з пауерліфтингу, велоспорту та стрільбі з луку, Дмитро Сидорук – з легкої атлетики та стрільбі з луку, Роман Панченко – зі стрільби з луку.
Усі вони повернулися додому з нагородами, зокрема: Роман Панченко виборов «золото» в особистому заліку та «срібло» у командних змаганнях зі стрільби з лука. Дмитро Сидорук у цьому ж виді спорту у категорії професіоналів здобув «срібло» в індивідуальному заліку. Катерина Михайлова виборола «срібло» у командних змаганнях зі стрільби з лука.
Окрім того Дмитро Сидорук потрапив до престижного фіналу в легкоатлетичному забігу на 100 метрів, де завершив змагання з п’ятим результатом. А Катерина Михайлова у фінальній стадії змагань з пауерліфтингу посіла дев’яте місце, а змагання з велоспорту завершила на 13-й позиції.

Долучайтесь до нас у Facebook, читайте наш канал у Telegram та отримуйте новини прямо у ваш смартфон