» » » Футболісти ЛДУФК здобули другу перемогу у турнірі Універсіади Львівщини – 2017

Футболісти ЛДУФК здобули другу перемогу у турнірі Універсіади Львівщини – 2017

Триває футбольний турнір в рамках Універсіади Львівщини 2017 року. У матчі другого туру збірна Львівського державного університету фізичної культури на полі рідного стадіону В«СкіфВ» приймала команду Дрогобицького державного педагогічного університету.

Футбол. Чоловіки. Універсіада Львівщини – 2017. Матч другого туру
ЛДУФК – ДДПУ – 3:0 (1:0)
2 жовтня. Початок – 15:00. Львів. Стадіон «Скіф». Сонячно. +15°С. 100 глядачів.
СУДДІ: Олександр Шандор, Юрій Кравченко, Богдан Грисьо (усі – Львів).
ЛДУФК: Вадим Ющишин – Юрій Завінський (Любомир Степанчук, 77), Богдан Вільчинський, Максим Дерман, Орест Лебеденко, Ігор Богач, Володимир Савошко (Андрій Дулібський, 80), Тарас Завійський, Дмитро Пантелейчук (Володимир Войтович, 66), Роман Толочко (Остап Малашевський, 79), Олег Кос (Ігор Карпенко, 62).
Старший тренер – Олександр Огерчук.
ДДПУ: Роман Дутка – Богдан Векляк, Віталій Кузів, Вадим Альохін, Олег Домальчук, Валерій Сад (Ярослав Альохін, 77), Євген Петрик, Роман Кузів (Владислав Неберекут, 67), Євген Заїченко, Володимир Ніколаєв (Євген Ємаєв, 73), Василь Герег (Андрій Дурда, 67).
Старший тренер – Анатолій Веселовський.
ГОЛИ: 1:0 – Дмитро Пантелейчук (44), 2:0 – Орест Лебеденко (59), 3:0 – Ігор Карпенко (65)
ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Максим Дерман (26), Євген Ємаєв (74).

Протистояння львівських «інфізівців» з дрогобицькими «педагогами» очікувалося з особливим інтересом. Адже зустрічалися не лише принципові суперники, а й чи не головні претенденти на перемогу в Універсіаді-2017. Втім, фаворитом до початку зустрічі вважалися господарі. І з перших хвилин саме вони захопили ініціативу, а гості робили ставку на надійний захист та швидкі контратаки. Трохи забігаючи наперед, скажемо, що за таким сценарієм в цілому пройшов фактично увесь поєдинок, пише ldufk.edu.ua.
Перший небезпечний момент гравці ЛДУФК створили уже на 7-й хвилині, коли Олег Кос отримав пас від Ігоря Богача з правого флангу і розстрілював ворота – на щастя для дрогобиччан, центрфорвард влучив у голкіпера. Олег та Ігор опинилися в епіцентрі подій і за сім хвилин, коли Богач виконав простріл на ближню стійку, яку замикав Кос, однак оборонці його удар заблокували.
А далі, на 20-й хвилині стрімка контратака гостей завершилася взяттям воріт господарів, однак арбітр зустрічі Олександр Шандор гол відмінив: лайнсмен Юрій Кравченко зафіксував положення поза грою у центрфорварда ДДПУ Володимира Ніколаєва, який власне і наніс влучний удар по цілі. Епізод був, що називається, на тоненького, тож звісно, тренери та гравці команди з Дрогобича протестували проти такого рішення арбітрів, але зрозуміло, що останні його залишили в силі.
Після цього гра продовжувалася за ще більш помітної переваги «інфізівців», але реальних загроз воротам Романа Дутки не було. Тож здавалося, що перша половина зустрічі завершиться без голів. Але сталося трохи по-іншому: на 44-й хвилині правий захисник господарів Юрій Завінський від кутового прапорця виконав передачу верхом в район дальнього кута воротарського майданчика, де Дмитро Пантелейчук у високому, затяжному стрибку головою зряче поклав круглого у ближній, правий від кіпера нижній кут воріт. Таким чином на перепочинок суперники пішли за мінімально переваги за забитими м’ячами команди ЛДУФК – 1:0.
У другій половині матчу рисунок гри не змінився: господарі продовжували контролювати перебіг подій на полі, а гості терпіли в обороні і чекали на свій шанс у контратаці. Однак його підопічні Анатолія Веселовського так і не знайшли. Натомість «інфізівці» зуміли ще двічі змусити кіпера дорогобиччан Романа Дутку витягати круглого із сітки власних воріт. Спочатку, на 59-й хвилині красень-гол провів Орест Лебеденко. Підключившись до атаки, крайній захисник нашої команди вдало зіграв на підборі після подачі кутового і виносу м’яча подалі захисниками команди ДДПУ. 17-й номер господарів, підібравши шкіряну сферу трохи правіше середини, пройшов метрів десять вперед, обігравши по ходу опонента, змістився до середини і на підступах до штрафного майданчика суперударом по високій дузі спрямував м’яч у дальню дев’ятку – 2:0. Відчайдушний стрибок Романа Дутки не зарадив ситуації та й не міг цього зробити, бо в принципі подібні удари, як то кажуть, не беруться.
А за шість хвилин останню крапку в матчі поставив центрфорвард нашої команди Ігор Карпенко, який лише трьома хвилинами раніше вийшов на заміну по позиції замість Олега Коса. Останню у матчі результативну атаку розпочав Дмитро Пантелейчук, який зліва виконав навіс на ближню стійку. Першим на м’ячі був Ігор Богач, але його удар впритул з лічених метрів Роман Дутка парирував. Однак свого кіпера не підстрахували захисники ДДПУ і Карпенко без найменшого супротиву скерував круглого у практично пусті ворота. 3:0 – перемогу саме з таким рахунком зафіксував фінальний свисток арбітра Олександра Шандора.

Долучайтесь до нас у Facebook, читайте наш канал у Telegram та отримуйте новини прямо у ваш смартфон