» » » "Динамо" і "Зоря" влаштували перестрілку з восьми голів в одному матчі

"Динамо" і "Зоря" влаштували перестрілку з восьми голів в одному матчі

"Динамо" і "Зоря" влаштували перестрілку з восьми голів в одному матчіУ Запоріжжі відбувся заключний поєдинок 11-го туру Прем'єр-ліги. «Зоря» відібрала очки у «Динамо», зігравши внічию 4:4, повідомляє офіційний сайт змагань. Вже в першому таймі кияни забили "Зорі" три голи.

Відкрив рахунок на 14-й хвилині Дьємерсі Мбокані, на 33-й Віталій Буяльський забив другий гол. У кінцівці тайму забив Жуніор Мораєс. Після перерви глядачі побачили цілий феєрверк голів.

Спочатку "Зоря" зуміла відіграти відставання у три м'ячі. На 56-й хвилині Ігор Харатін забив перший м'яч у ворота гостей, реалізувавши пенальті. Другий гол «Зорі» забив Юрі Фрейтас на 75-й хвилині. А на 80-й хвилині луганчани зрівняли рахунок - Сілас забив зі штрафного. Вже за дві хвилини Денис Гармаш знову вивів киян вперед. Проте «Зоря» знову відігралася. На 87-й хвилині Опанасенко забив після пасу Харатіна.

4:4 - суперрезультативна нічия.

Долучайтесь до нас у Facebook, читайте наш канал у Telegram та отримуйте новини прямо у ваш смартфон