» » » Український плавець вперше в кар'єрі здобув срібло чемпіонату світу

Український плавець вперше в кар'єрі здобув срібло чемпіонату світу

Український плавець вперше в кар'єрі здобув срібло чемпіонату світу У неділю, 30 липня, на чемпіонаті світу з водних видів спорту в угорському Будапешті українець Михайло Романчук вперше в кар'єрі виграв срібну медаль.

Українець подолав 1500 м вільним стилем за 14: 37.14 хв., випередивши найближчого переслідувача Мака Хортона з Австралії майже на 10 с.

Першим фінішував олімпійський чемпіон Ріо-2016 Грегоріо Пальтріньері з Італії, який показав результат 14: 35.85 хв.

Нашому спортсмену не вистачило до золота світової першості 01.29 с. Український плавець також побив національний рекорд - 14.50,33 хв. Попереднє досягнення теж належало Романчуку і було зареєстровано на чемпіонаті Європи в Лондоні в 2016-м.

Для Романчука це перша медаль на змаганнях такого рівня. Раніше українець потрапляв в призи на юнацьких Олімпійських іграх в Нанкіні в 2014-му (золото на 400 м і срібло на 800 м вільним стилем), а також завоював дві бронзи на дорослому чемпіонаті Європи в Лондоні (800 м і 1500 м вільним стилем), інформує Xsport.