» » » Україна зробила крок на зустріч Чемпіонату Світу по футболу

Україна зробила крок на зустріч Чемпіонату Світу по футболу

Україна зробила крок на зустріч Чемпіонату Світу по футболуУкраїнські футболісти, в непростому матчі, здобули перемогу над збірною Фінляндії по футболу в рамках відбору на Чемпіонат світу 2018 року.

Перший тайм пройшов для гравців обох збірних в нічию 0:0. Проте вже на початку другого тайму, на 52 хвилині відзначився наш співвітчизник – Євген Коноплянка. Ярмоленко точним пасом вивів Рулана Малиновського на зустріч з воротарем, але той не зумів забити. М’яч після невдалого відскоку від воротаря фінів потрапив до ніг Коноплянки, який зумів відправити його в сітку воріт – 1:0.

На 72 хвилині, Йоел Погянпало, що виступає за німецький «Байер», зрівняв рахунок, хоча рівному рахунку українська команда могла завдячити і автоголу Ярослава Ракитського, який мало не спрямував «круглого» в свої ворота.

Читати також: ФІФА хоче збільшити кількість учасників чемпіонату світу

Збірній України вдалось відігратись буквально одразу. Перша ж атака вітчизняної команди принесла збірній перемогу і надзвичайно важливі 3 очки. У складі збірної відзначився Артем Бесєдін.

Джерело: ipress.ua