» » » "Боруссія" несподівано програла "Монако" на власному стадіоні

"Боруссія" несподівано програла "Монако" на власному стадіоні

"Боруссія" несподівано програла "Монако" на власному стадіоніФранцузький клуб здобув важливу перемогу у рамках першого поєдинку 1/4 Ліги Чемпіонів.

Дортмундці на власному полі поступилися "Монако" з рахунком 2:3.

Варто відзначити, що ще до перерви монегаски вели у матчі з рахунком 0:2. Вже на 19 хвилині відзначився талановитий 18-річний Кіліан Мбаппе, а на 35 хвилині у власні ворота забив Свен Бендер.

У другому таймі на 57 хвилині Дембеле забив монегаскам один гол та відновив інтригу у матчі до 79 хвилини, коли той самий Мбаппе оформив дубль. Через п'ять хвилин дортмундцям вдалося забити другий м'яч у поєдинку, але не вистачило часу для того, щоб зрівняти загальний рахунок.

Отже, підопічні Леонардно Жардіма вибороли важливу перемогу на виїзді, забезпечивши собі перевагу перед матчем-відповіддю, який відбудеться вже 19 квітня на стадіоні у Монако.

Долучайтесь до нас у Facebook, читайте наш канал у Telegram та отримуйте новини прямо у ваш смартфон