» » » Тренер «Колоса» Сергій Кузнецов: Гра з «Олімпіком» була нічийною

Тренер «Колоса» Сергій Кузнецов: Гра з «Олімпіком» була нічийною

Асистент головного тренера ковалівського «Колоса» Сергій Кузнецов / olimpik.com.ua
Асистент головного тренера ковалівського «Колоса» Сергій Кузнецов на післяматчевій прес-конференції поділився враженнями від гри 13-го туру чемпіонату України з футболу проти донецького «Олімпіка» (1:2).
«Гра була нічийною. Так, «Олімпік» володів територіальною перевагою, але особливих дивідендів це йому не приносило. Небезпечних моментів біля наших воріт не виникало, за винятком одного епізоду в першому таймі.
До середини другого тайму ми вирівняли гру і матч йшов до нічиєї. Складно говорити, чи був там пенальті. Потрібно переглянути повтор епізоду. В останніх іграх суддівство не благоволить нашій команді. Це може підтвердити будь-який фахівець чи вболівальник, який стежить за останніми матчами «Колоса». Будемо рухатися далі і працювати над помилками», – цитує Сергія Кузнецова olimpik.com.ua.