» » » Фінський пілот Формули-1 Валттері Боттас виграв кваліфікацію Гран-прі США

Фінський пілот Формули-1 Валттері Боттас виграв кваліфікацію Гран-прі США

Фін Валттері Боттас виграв п’ятий поул в поточному сезоні на етапах чемпіонату світу з автоперегонів у класі болідів Формули-1 / ukrinform.ua
В Остіні на Трасі Америк триває 19-й етап чемпіонату світу-2019 з автоперегонів у класі болідів Формули-1. Переможцем кваліфікації Гран-прі США став Валттері Боттас («Мерседес»).
Кращий час у кваліфікації показав фінський пілот Валттері Боттас («Мерседес»), який всього на 0.012 сек. випередив німця Себастьяна Феттеля («Феррарі»), повідомляє ukrinform.ua.
Зазначимо, що це п’ятий поул Валттері Боттаса в поточному сезоні.
Наступні місця в ТОП-5 посіли: голландець Макс Ферстаппен («Ред Булл») – третій, монегаск Шарль Леклер («Феррарі») – четвертий, британець Льюїс Гемілтон («Мерседес») – п’ятий.
Додамо, що головна гонка Гран-прі США відбудеться сьогодні, 3 листопада. Початок – о 21:10 за київським часом.