» » » Дар’я Снігур посіла друге місце в юніорському рейтингу тенісисток ITF

Дар’я Снігур посіла друге місце в юніорському рейтингу тенісисток ITF

17-річна українська тенісистка Дар’я Снігур – другий номер світового юніорського рейтингу / btu.org.ua
17-річна українська тенісистка Дар’я Снігур встановила особистий рекорд в рейтингу серед гравчинь віком до 18 років.
Як повідомляє btu.org.ua, Дар’я Снігур, яка минулого тижня стала фіналісткою юніорського Підсумкового тенісного турніру 2019 в китайському Ченду, піднялася на дві позиції в рейтингу Міжнародної федерації тенісу ITF Junior і посіла друге місце. Цей результат є найкращим в кар’єрі 17-річної киянки.
Першою стала французька тенісистка Діана Паррі, а на третьому місці – Лейла Анні Фернандес з Канади.
Зазначимо, що в останній раз представниця України завершувала сезон в ТОП-10 у 2017 році, коли киянка Марта Костюк виграла Підсумковий «Мастерс» сезону і також піднялася на другу позицію в рейтингу.
Додамо, що раніше подібне вдавалося зробити ще чотирьом українським тенісисткам:
2004. Катерина Бондаренко – друге місце;
2006. Христина Антонійчук – шосте місце;
2010. Еліна Світоліна – друге місце;
2016. Даяна Ястремська – восьме місце.
Нагадаємо, в нинішньому сезоні Дар’я Снігур зіграла на шести юніорських турнірах: в Траралгоні (третє коло), Australian Open (1/2 фіналу), Roland Garros (1/4 фіналу), а в липні виграла титули в Рохемптоні й на Wimbledon.