» » » Британський пілот Формули-1 Льюїс Гемілтон виграв Гран-прі Мексики

Британський пілот Формули-1 Льюїс Гемілтон виграв Гран-прі Мексики

Британський пілот німецької конюшні «Мерседес» Льюїс Гемілтон виграв Гран-прі Мексики з автоперегонів у класі болідів Формула-1 / F1
У Мехіко на автодромі імені братів Родрігесів завершився 18-й етап чемпіонату світу-2019 з автоперегонів у класі болідів Формула-1. Переможцем Гран-прі Мексики став британець Льюїс Гемілтон («Мерседес»).
Кваліфікацію виграли пілоти «Феррарі», вони і вирвались вперед на старті гонки. Однак в подальшому «Феррарі» намудрувала з командною тактикою та піт-стопами. У підсумку, гонку дуже впевнено виграв лідер загального заліку Льюїс Гемілтон.
Другим фінішував німець Себастьян Феттель («Феррарі»), третім – фін Валттері Боттас («Мерседес»), четвертим – монегаск Шарль Леклер («Феррарі»). У боротьбу фаворитів міг втрутитись голландець Макс Ферстаппен («Ред Булл»). Втім, на старті він зіткнувся з Гемілтоном, пошкодив болід і в подальшому лише наздоганяв групу лідерів, фінішувавши шостим.
До вашої уваги результати головної гонки Гран-прі Мексики:

Після 18-и етапів перше місце у загальному заліку впевнено посідає Гемілтон, який набрав 363 очка. Боттас другий – 289 очок. Леклер третій – 235 очок.
До вашої уваги ТОП-10 загального заліку пілотів:

До вашої уваги залік Кубка конструкторів:

Додамо, що 19-й етап чемпіонату світу-2019 з автоперегонів у класі болідів Формула-1 – Гран-прі США відбудеться з 1 по 3 листопада в Остіні на Трасі Америк.