Авторизація

» » » 33 медалі різного ґатунку здобули спортсмени ЗCУ на VII Всесвітніх Іграх-2019 військовослужбовців

33 медалі різного ґатунку здобули спортсмени ЗCУ на VII Всесвітніх Іграх-2019 військовослужбовців

33 медалі різного ґатунку здобули спортсмени ЗCУ на VII Всесвітніх Іграх-2019 військовослужбовців
33 медалі різного ґатунку здобули спортсмени ЗCУ на VII Всесвітніх Іграх-2019 військовослужбовців
VII Всесвітніх Іграх-2019 серед військовослужбовців українські спортсмени здобули 33 медалі / mil.gov.ua
Я погоджуюсь з правилами сайту та політикою приватності
Збірна Збройних Сил України посіла десяте місце в загальнокомандному заліку на VII Всесвітніх Іграх-2019 серед військовослужбовців у китайському Ухані, які урочисто завершилися вчора, 27 жовтня.
У змаганнях взяли участь 10 000 спортсменів зі 110 країн світу. Україна була представлена 87 спортсменами у 12 видах спорту, повідомляє mil.gov.ua.
Загалом на VII Всесвітніх Іграх-2019 серед військовослужбовців (7th CISM Military World Games), українські спортсмени здобули 33 медалі різного ґатунку – п’ять золотих, 13 срібних і 15 бронзових.
Золоті медалі на рахунку:
Наталія Прищепа – легка атлетика (біг на 800 м);
Ігор Рейзлін – фехтування (шпага, особисте);
Павло Коростильов – стрільба (великокаліберний пістолет на 25 м, особисте);
Наталія Кальниш, Леся Леськів та Анна Ільїна (гвинтівка на 50 м лежачи, командне);
Сергій Фролов – плавання (дистанція 1500 м вільний стиль).
Срібні медалі:
Сергій Смелик – легка атлетика (біг на 200 м);
Віктор Шумік – легка атлетика (спортивна ходьба на 20 км);
Анна Плотіцина – легка атлетика (біг на 100 м з бар’єрами);
Наталія Прищепа – легка атлетика (біг на 1500 м);
Анна Рижикова – легка атлетика (біг на 200 м з бар’єрами);
Юлія Левченко – легка атлетика (стрибки у висоту);
Олег Колодій та Олександр Горшковозов – стрибки у воду (синхрон, трамплін 3 м);
Олена Кивицька, Фейбі Бежура, Інна Бровко та Аліна Комащук – фехтування (шпага, командне);
Павло Коростильов – стрільба (швидкострільний пістолет на 25 м, особисте);
Наталія Кальниш, Леся Леськів та Анна Ільїна – стрільба (гвинтівка на 50 м, командне);
Денис Кесіль – плавання (дистанція на 200 м батерфляй);
Сергій Фролов – плавання (дистанція 800 м вільний стиль);
Василь Шуптар – вільна боротьба.
Бронзові медалі:
Сергій Будза – легка атлетика (спортивна ходьба на 50 км);
Анна Чубковцова – легка атлетика (біг на 100 м з бар’єрами);
Анастасія Бризгіна, Анна Рижикова, Катерина Климюк та Марія Миколенко – легка атлетика (естафета 4×400 м);
Ірина Геращенко – легка атлетика (стрибки у висоту);
Олег Колодій – стрибки у воду (трамплін 1 м);
Юрій Цап, Олексій Стаценко, Роман Свічкар та Андрій Ягодка – фехтування (шабля, командна);
Фейбі Бежура, Олена Вороніна, Аліна Комащук та Юлія Бакастова (шабля, командна);
Аліна Комащук – фехтування (шпага, особиста);
Марія Скора – дзюдо;
Віталій Матюшенко, Віталій Цьома, Андрій Бибко та Василь Гілянчук – військове п’ятиборство (смуга перешкод);
Олександр Петрів, Юрій Колесник та Павло Коростильов – стрільба (швидкострільний пістолет на 25 м, командна);
Наталія Кальниш – стрільба (гвинтівка на 50 м);
Микита Коптєлов – плавання (дистанція 200 м брас);
Сергій Фролов – плавання (дистанція 400 м вільний стиль);
Алла Белінська – боротьба.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Май 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31