» » » Хокеїсти «Кременчука» вдома програли «Донбасу», але залишилися лідерами чемпіонату УХЛ

Хокеїсти «Кременчука» поступилися на своєму майданчику донецькому «Донбасу» / ukrinform.ua
У центральному матчі 12-го туру регулярної першості Української хокейної ліги (УХЛ) сезону-2019/2020 ХК «Кременчук» поступився на своєму майданчику донецькому «Донбасу» 1:2.
Як повідомляє ukrinform.ua, у центральному матчі туру «Донбас» намагався взяти у «Кременчука» реванш за нещодавню домашню поразку. Після першого періоду чинні чемпіони вели в рахунку 1:0. Відзначився Матерухін.
У другій третині «Кременчук» відігрався після шайби Гриценка. Але у заключному періоді «Донбас» реалізував більшість (автор шайби – Рибчик) і переміг з рахунком 2:1.
Зазначимо, що «Кременчук» зазнав в чемпіонаті УХЛ другої поразки, однак залишився на першому місці, здобувши вже 30 очок. На другому місці «Дніпро» – 25 очок, на третій позиції «Донбас» – 22 очки після 10 матчів.
В іншому матчі дня столичний клуб «Крижані Вовки» на своєму майданчику поступився «Білому Барсу» із Білої Церкви з рахунком 4:6. У переможців шайби закинули Шиманський, Ружников, Ядловський, Логач, Куцевич. У складі «Вовків» відзначились Мікульчик, Фроленко, Шабанов, Колядинський.
Нагадаємо, у матчах 11-го туру УХЛ «Кременчук» розгромив вдома харківське «Динамо» – 12:1, а «Донбас» на своєму майданчику обіграв «Білий Барс» – 6:0.