Українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх – переможниця номінації «Зірка, яка сходить – 2019» Європейської федерації легкої атлетики (ЕА) Golden Tracks / unian.ua
Українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх стала переможницею номінації «Зірка, яка сходить» в Європі за підсумками 2019 року.
Про це стало відомо під час урочистої церемонії нагородження Європейської федерації легкої атлетики (ЕА) Golden Tracks, що відбулася у столиці Естонії Таллінні, повідомляє uaf.org.ua.
«Я дуже щаслива стати переможницею у номінації «Зірка, яка сходить». Хочу подякувати всім, хто підтримував мене упродовж сезону, а особливо тренеру Тетяні Степановій і моїй сім’ї. Також дякую Європейській легкій атлетиці за нагороду. Це чудова мотивація для того, щоб працювати ще наполегливіше і досягти мети», – сказала Ярослава Магучіх.
У 2019 році Магучіх виграла чемпіонат Європи у віковій категорії U-20. 30 вересня вона стала наймолодшою в історії медалісткою дорослих чемпіонатів світу, вигравши у Досі срібло зі стрибків у висоту і двічі побивши юніорський світовий рекорд (2,02 м і 2,04 м).
Ярослава Магучіх не була присутня на церемонії нагородження, оскільки раніше підтвердила участь у церемонії нагородження ЄОК Piotr Nurowski Best European Young Athlete Prize, яка відбувалася у столиці Польщі Варшаві цього ж дня.

До трійки фіналістів у номінації «Зірка, яка сходить» потрапив також українець Михайло Кохан. У 2019 році він виграв чемпіонат Європи U-20 з юніорським рекордом континенту у метанні молота (84,73 м), а у жовтні посів п’яте місце уже на дорослому чемпіонаті світу. Переможцем став чемпіон світу з десятиборства німець Ніклас Кауль.
Легкоатлеткою року названо чемпіонку світу зі стрибків у висоту Марію Ласіцкене, яка виступає під нейтральним прапором, та чемпіона світу з бігу на 400 метрів з бар’єрами норвежця Карстена Варгольма.