» » » Дар’я Білодід виграла «золото» на турнірі Grand Slam з дзюдо в Абу-Дабі

Дар’я Білодід виграла «золото» на турнірі Grand Slam з дзюдо в Абу-Дабі

19-річна українка Дар’я Білодід – переможець турніру Grand Slam в Абу-Дабі / facebook
Дворазова чемпіонка світу з дзюдо 19-річна українка Дар’я Білодід виграла «золото» на турнірі Grand Slam в Абу-Дабі (ОАЕ).
У фіналі турніру Grand Slam в Абу-Дабі Дар’я Білодід вчора, 24 жовтня, перемогла Марушу Штангар із Словенії, повідомляє НОК України на своїй офіційній сторінці у facebook.
«Нестримна Дар’я Білодід. У фіналі турніру Grand Slam в Абу-Дабі наша дзюдоїстка, яка виступає у ваговій категорії до 48 кг, не залишила жодних шансів словенці Маруші Штангар. Трохи більше хвилини – і суперниця вже лежала на татамі у «міцних обіймах» української анаконди», – йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, за підсумками спортивного серпня Національний олімпійський комітет визнав Дар’ю Білодід найкращою спортсменкою місяця в Україні. Високого визнання НОК дзюдоїстка удостоєна завдяки неперевершеному досягненню на чемпіонаті світу-2019 у Токіо (Японія), за підсумками якого вона не лише здобула медаль найвищого ґатунку, а й стала наймолодшою дворазовою чемпіонкою світу в історії дзюдо. А на початку літа спортсменка виборола золоті медалі чемпіонату Європи та ІІ Європейських ігор у Мінську (Білорусь).