» » » «Олександрія» у гостях зіграла внічию із «Сент-Етьєном» у грі третього туру Ліги Європи УЄФА

Футболісти «Олександрії» в гостях відібрали очки у французького «Сент-Етьєна» в матчі Ліги Європи УЄФА / ukrinform.ua
Бронзові призери чемпіонату України футболісти «Олександрії» відібрали очки у «Сент-Етьєна» у груповому етапі Ліги Європи УЄФА-2019/20. У третьому турі «Олександрія» у Франції зіграла внічию із «Сент-Етьєном» – 1:1.
Футбол. Чоловіки. Ліга Європи УЄФА сезону-19/20. Груповий етап. Матч третього туру групи «І»
«Сент-Етьєн» (Франція) – ФК «Олександрія» (Україна) – 1:1 (1:1)
24 жовтня. Початок – 19:55. Сент-Етьєн. Стадіон «Жеффруа-Гішар».
Арбітр – Еспен Ескасу (Норвегія).
Голи: Сілва Габріел 8 – Сілва Габріел 14 (автогол).
«СЕНТ-ЕТЬЄН»: Стефан Рюффьє, Вільям Саліба, Тімоті Колодзейчак, Янн М’віла, Сілва Габріел, Жан-Еде Аолу (Ріяд Будебуз 46), Арно Норден (Шарль Натан Абі 63), Ромен Амума, Матьє Дебюші, Роберт Беріч (Дені Буанга 74), Зеду Юссуф.
ФК «ОЛЕКСАНДРІЯ»: Юрій Паньків, Кирило Ковалець (Олексій Довгий 83), Максим Третьяков (Владислав Бабогло 90+3), Денис Мірошніченко, Гліб Бухал, Валерій Лучкевич (Дмитро Шастал 80), Артем Сітало, Павло Пашаєв, Дмитро Гречишкін, Євген Банада, Каспарс Дубра.
Попередження: Сілва Габріел 49 – Денис Мірошниченко 40, Дмитро Шастал 90+3.

Господарі активно розпочали матч, і вже на 1-й хвилині Дубра змушений був виносити м’яч подалі після небезпечного прострілу з правого флангу. А на 6-й хвилині пролилася перша кров – Мірошніченко отримав в обличчя від Дебюші. Подача зі штрафного завершилася неточним ударом Сітала, пише football24.ua.
На 8-й хвилині Сент-Етьєн відкрив рахунок. Після довгої передачі з глибини Амума класно зупинив м’яч та віддав на Габріеля Сілву. Той відмінним ударом в дальній кут воріт Паньківа забив перший гол у поєдинку – 1:0.
Втім, Олександрія дуже швидко відігралася – не без допомоги суперника. Третьяков прорвався лівим флангом та віддав на Сітала. Той не встиг до м’яча, але допоміг все той же Габріель Сілва, який вразив власні ворота – 1:1.
Після такого блискавичного початку гра прогнозовано заспокоїлася – Олександрія намагалася контролювати м’яч у центрі поля, намагаючись знизити темп поєдинку. Було помітно, що після прикрого автогола гравці Сент-Етьєна дещо знітилися, явно не очікувавши подібного розвитку подій. Гості забрали м’яч під свій контроль, але не поспішали йти в атаку, переважно обмежуючись лише перепасовками в 40-50 метрах від воріт Руфф’є.
А от на 35-й хвилині підопічні Шарана могли вийти вперед. Ковалець невдало віддав на Сітала, але той зумів видряпати м’яч у штрафному французів та повернув на Кирила. Той пробив метрів з 15-ти – просто в голкіпера! Кінець тайму пройшов за певної переваги гостей – швидкий пропущений гол не знітив Олександрію, яка зуміла оговтатися та повернутись у гру. 1:1 – підсумок першого тайму.
Другу половину гри активніше розпочали французи, але перший момент виник в гостей – Сітало після подачі зі штрафного пробив відверто неточно. Господарі суттєво додали у швидкості, проте до небезпечних моментів це спочатку не призводило – Паньків та захисники спокійно нейтралізовували всі атакувальні спроби підопічних Пюеля. Доволі непогана нагода була в Будебуза, але той після відскоку пробив значно вище воріт.
На 66-й хвилині хороший шанс втратив Амума. Вінгер змістився зліва в центр та пробив у дальній нижній кут – м’яч розминувся з воротами, зачепивши когось із захисників. Втім, арбітр у цьому епізоді призначив удар від воріт. Олександрія відповіла проривом Лучкевича правим флангом, але Валерій не зумів віддати точну передачу в центр штрафного – захисники перехопили.
Сент-Етьєн продовжував атакувати – Паньків здійснив шикарний сейв після удару Абі головою, який виграв верхову боротьбу в Пашаєва. Шикарно зіграв капітан Олександрії в даному епізоді. Той же Абі просив пенальті після падіння в штрафному майданчику, але арбітр розібрався в епізоді, не покаравши гостей. Небезпечно було поблизу воріт Паньківа після чергової подачі кутового – Пашаєв у стрибку заблокував потужний удар. На 90-й хвилині шикарний шанс був в Амуми, але той з вбивчої позиції пробив вище воріт. Вже у компенсований час Паньків здійснив класний сейв після дального удару. Вистояли…
В підсумку 1:1 – «Олександрія», як і «Сент-Етьєн», здобуває друге очко в Лізі Європи. «Вольфсбург» та «Гент», які сьогодні на полі останнього між собою зіграли також внічию (2:2), набрали по п’ять балів.