» » » «Прометей» здобув шосту перемогу поспіль зі старту баскетбольної Суперліги

«Прометей» здобув шосту перемогу поспіль зі старту баскетбольної Суперліги

fbu.ua
Баскетбольна команда «Прометей» з Кам’янського у овер-таймі обіграла БК «Одеса» і тим самим здобула шосту перемогу в сезоні, при цьому не зазнавши жодної поразки.
Триває регулярний чемпіонат української баскетбольної Суперліги сезону-2019/2020 серед чоловічих команд. У Кам’янському місцевий «Прометей» на власному майданчику вирвав перемогу у «Одеси» 91:88.
Як повідомляє офіційний сайт Федерації баскетболу України, новачок Суперліги – «Прометей» майже увесь матч наздоганяв в рахунку «Одесу» і врятувався від поразки лише на останній секунді основного часу. Аби визначити переможця командам довелося зіграти два овер-тайми. Усе вирішив триочковий Іллі Сидорова, який приніс «Прометею» шосту перемогу в сезоні поспіль – 91:88 (13: 20, 21:21, 18:13, 17:15, 10:10, 12:9).
Найрезультативніші гравці матчу: Брюс Мейсі (34 очки), Майк Холовей (22 очки) – «Одеса», Олександр Антипов та Ілля Сидоров (обидва по 17 очок) – «Прометей».
У паралельному матчі чинний чемпіон країни «Хімік» з міста Южне в останній чверті завдяки кращій реалізації зумів у гостях дотиснути «Запоріжжя» – 88:81 (29:20, 18:21, 16:26, 25:14). Найрезультативніші гравці матчу: Брендон Рендольф (22 очка) – «Запоріжжя», Льюїс Салліван і Айзея Вільямс (обидва по 19 очок) – «Хімік».
Тож «Прометей» набрав 12 очок і впевнено лідирує у турнірній таблиці. По 9 очок набрали «Дніпро» і «Хімік».