» » » Хокеїсти «Донбасу» пробилися до третього раунду Континентального кубку IIHF

Хокеїсти «Донбасу» пробилися до третього раунду Континентального кубку IIHF

Нападник «Донбасу» Олександр Матерухін приймає вітання від партнерів з першою шайбою у ворота «Мого» / fhu.com.ua
Чемпіон України з хокею «Донбас» у серії булітів вчора, 20 жовтня, виграв вирішальний матч другого групового раунду Континентального кубка IIHF сезону-2019/2020 у квартеті С і вийшов до третього, півфінального етапу розіграшу. Зустріч донеччан на майданчику броварської льодової арени «Термінал» проти латвійського клубу «Мого» завершилася з рахунком 3:2 (0:0, 1:0, 1:2, 1:0). Автором єдиного реалізованого буліту став Олександр Васильєв.
Перший період для «Донбасу» видався досить нервовим, повідомляє fhu.com.ua. Це було пов’язано з тим, що донеччани отримали непотрібні видалення на самому початку 20-хвилинки і в її завершенні.
У другому періоді підопічні Сергія Вітера продовжили отримувати видалення, але саме в грі у меншості «Донбасу» вдалося відкрити рахунок. Олександр Матерухін вирішив дограти свій епізод до кінця, і зміг, відібравши шайбу, завести її в порожні ворота.
Але «валідольною» по-справжньому видалася заключна 20-хвилинка. За сім хвилин до кінця періоду «Мого» зрівняв рахунок, реалізувавши більшість, а ще через три хвилини латвійці і зовсім вийшли вперед. «Донбас» врятував Вадим Мазур, який відправив шайбу під перекладину на 58-й хвилині.
У овертаймі, який команди грали у форматі 3х3, «Донбас» більше володів шайбою, але до гольових моментів справа практично не доходила. Емоційні гойдалки продовжилися в серії булітів. Після трьох нереалізованих спроб від кожної з команд, своєю спробую вдало скористався Олександр Васильєв. Степан Горячевських не дав «Мого» жодних шансів на перемогу і вивів «Донбас» у третій раунд Континентального кубка IIHF сезону-2019/2020.
У третьому, півфінальному раунді Континентального кубка з 15 по 17 листопада у Кракові (Польща) «Донбас» розіграє путівку до фінальної стадії змагань разом з командами «Бейбарис» (Казахстан), «Неман» (Білорусь) та «Краковія» (Польща).
Додамо, що фінальна стадія Континентального кубка відбудеться з 10 по 12 січня 2020 року.

Хокей. Чоловіки. Континентальний кубок IIHF сезону-2019/2020. Другий етап. Матч третього туру
«Мого» (Рига, Латвія) – «Донбас» (Донецьк, Україна) – 2:3 Б (0:0, 0:1, 2:1, 0:0, 0:1)