» » » Гол Романа Яремчука допоміг «Генту» обіграти «Васланд-Беверен» в чемпіонаті Бельгії

Роман Яремчук та Ігор Пластун / ffu.ua
В 11-му турі чемпіонату Бельгії «Гент» українців Романа Яремчука, Ігоря Пластуна та Романа Безуса на власному полі приймав «Васланд-Беверен».
Яремчук та Пластун вийшли у стартовому складі господарів. На 18-й хвилині форвард збірної України відкрив рахунок у зустрічі й допоміг своїй команді здобути перемогу – 2:0.
Роман Безус з’явився на полі на 82-й хвилині, повідомляє офіційний сайт Української асоціації футболу.
Наразі, маючи в активі 20 очок, «Гент» посідає третю сходинку в турнірній таблиці чемпіонату Бельгії. Лідирує «Брюгге», який набрав 26 очок.
Додамо, що в цьому сезоні Роман Яремчук провів у складі «Гента» 15 матчів, в яких забив 10 м’ячів та віддав три результативні передачі. На рахунку Ігоря Пластуна – 17 зустрічей у складі бельгійського клубу й один забитий м’яч.