» » » У матчі лідерів баскетбольної Суперліги «Прометей» у гостях обіграв «Дніпро»

У матчі лідерів баскетбольної Суперліги «Прометей» у гостях обіграв «Дніпро»

У черговому матчі баскетбольної Суперліги БК «Дніпро» несподівано програв вдома дебютанту ліги «Прометею» із Кам’янського / fbu.ua
Триває регулярний чемпіонат української баскетбольної Суперліги сезону-2019/2020. У черговому матчі БК «Дніпро» несподівано програв вдома дебютанту ліги «Прометею» із Кам’янського з рахунком 60:67.
Як повідомляє fbu.ua, суперники дуже щільно зіграли у захисті і забагато помилялись в кидках, тому на перерву команди пішли зі скромним рахунком – 27:23 на користь «Дніпра».
В другій половині матчу гості кидали влучніше і увесь час були попереду. А от «Дніпро» провалив усі атаки на останніх хвилинах. Як наслідок, 67:60 – четверта поспіль перемога «Прометея» в Суперлізі.
Найрезультативніші гравці матчу: Малік Трент (19 очок) і Майкл Майєрс (16 очок) у «Прометея».
Після цієї перемоги «Прометей» набрав вісім очок і знову став лідером чемпіонату. А от «Дніпро» зазнав першої поразки в сезоні і опустився на друге місце.