» » » Фін Боттас Валттері виграв Гран-прі Японії у автоперегонах класу Формули-1

Фін Боттас Валттері виграв Гран-прі Японії у автоперегонах класу Формули-1

Фінський пілот Формули-1 Валттеррі Боттас – переможець Гран-прі Японії / Dan Istitene
У Судзуці сьогодні, 13 жовтня, завершився 17-й етап чемпіонату світу-2019 з автоперегонів Формула-1. Переможцем Гран-прі Японії став фін Валттері Боттас («Мерседес»).
Кваліфікацію у Судзуці сьогодні вранці виграли пілоти «Феррарі», але вони провалили старт гонки. Німець Себастьян Феттель пропустив фіна Валттері Боттаса («Мерседес»), а монегаск Шарль Леклер зіткнувся з голландцем Максом Ферстаппеном («Ред Булл»). Боттас вийшов у лідери і саме він першим доїхав до фінішу. Це третя перемога Боттаса в сезоні.
Другим фінішував Феттель, який на останніх колах відбив усі атаки британця Льюїса Гемілтона («Мерседес»). Таким чином, Гемілтон третій, а четверте місце у тайсько-британського гонщика Александера Албона («Ред Булл»). Леклер, який ще на старті пошкодив болід у зіткненні з Ферстаппеном, мав три піт-стопи і фінішував шостим. А от Ферстаппен взагалі зійшов на 15-у колі.
До вашої уваги повні результати головної гонки Гран-прі Японії:

Після 17-ти етапів перше місце у загальному заліку впевнено посідає Гемілтон, який набрав 338 очок. Боттас другий – 274 очок. Леклер третій – 223 очки.
До вашої уваги ТОП-10 загального заліку пілотів Формули 1:

Сьогоднішній результат приніс достроково команді Мерседес шосту перемогу в Кубку конструкторів. До вашої ваги повний залік:

Додамо, що 18-й етап чемпіонату світу-2019 з автоперегонів Формула-1 – Гран-прі Мексики відбудеться з 25 по 27 жовтня в Мехіко на автодромі імені братів Родрігесів.