» » » Німецький пілот Формули-1 Себастьян Феттель виграв кваліфікацію Гран-прі Японії

Німецький пілот Формули-1 Себастьян Феттель виграв кваліфікацію Гран-прі Японії

Пілот «Феррарі» німець Себастьян Феттель виграв кваліфікацію Гран-прі Японії в автоперегонах Формули-1 / ukrinform.ua
У Судзуці триває 17-й етап чемпіонату світу-2019 з автоперегонів в класі болідів Формула-1. Переможцем кваліфікації Гран-прі Японії став німець Себастьян Феттель («Феррарі»).
Як повідомляє ukrinform.ua, у кваліфікації в Судзуці, яку через тайфун перенесли з суботи на неділю, кращий час показав пілот «Феррарі» Себастьян Феттель. В цьому сезоні німець виграв другий поул.
Слідом за Феттелем стартуватиме його напарник по команді монегаск Шарль Леклер. Далі розташувалися пілоти «Мерседеса» – фін Валттері Боттас і британець Льюїс Гемілтон. За ними пілоти «Ред Буллу» – голландець Макс Ферстаппен і тайсько-британський гонщик Александер Албон.
Додамо, що головна гонка Гран-прі Японії відбудеться сьогодні, 13 жовтня.