» » » Еліна Світоліна обіграла американку Софію Кенін і вийшла до 1/4 фіналу тенісного турніру WTA в Пекіні

Третя «ракетка» світу, 24-річна українка Еліна Світоліна пробилася до чвертьфіналу представницького турніру WTA серії Premier Mandatory в Пекіні / btu.org.ua
Третя «ракетка» світу українка Еліна Світоліна пробилася до чвертьфіналу представницького турніру Жіночої тенісної асоціації (WTA) серії Premier Mandatory в Пекіні (Китай) з призовим фондом $ 8 285 000.
Як повідомляє btu.org.ua, у матчі третього раунду змагань Еліна Світоліна у трьох сетах завдала поразки американці Софії Кенін (№ 16 рейтингу WTA) – 6:3, 6:7 (8:10), 6:3.
Дівчата провели на корті дві з половиною години. У другому сеті Світоліна не реалізували три матч-боли на тай-брейку, а Кенін вдалося перевести гру у вирішальний сет. Українка скористалася єдиним брейк-поінтом в третій партії (4-2) і в підсумку довела зустріч до перемоги.

Для Світоліної і Кенін це був уже четвертий очний матч в цьому році. Українка зрівняла рахунок в їх протистояннях: 2-2.
Вихід в півфінал гарантує 24-літній харків’янці Еліні Світоліній сьоме місце в чемпіонській гонці сезону за підсумками турніру. На поточному ігровому тижні Світоліна займає у WTA Race восьму сходинку.
За вихід до півфіналу турніру Світоліна зійдеться з голландкою Кікі Бертенс (8), яка після перемоги у другому колі над другою «ракеткою» України Даяною Ястремською (7:6 (7:5), 6:3), обіграла в трьох сетах словенку Полону Херцог (№ 51 рейтингу WTA) – 7:6 (8:6), 2:6, 6:3. Тенісистки зустрінуться на корті в четвертий раз, Світоліна веде в статистиці їх матчів з рахунком 2-1.