Авторизація

» » » Зеленський відзначив держнагородами спортсменів за досягнення на Універсіаді в Неаполі

Зеленський відзначив держнагородами спортсменів за досягнення на Універсіаді в Неаполі

Зеленський відзначив держнагородами спортсменів за досягнення на Універсіаді в Неаполі
Зеленський відзначив держнагородами спортсменів за досягнення на Універсіаді в Неаполі
ukrinform.ua
Я погоджуюсь з правилами сайту та політикою приватності
Президент Володимир Зеленський відзначив державними нагородами та присвоїв почесні звання 30 спортсменам і тренерам за досягнення високих спортивних результатів на XXX Всесвітній літній Універсіаді в Неаполі (Італія).
Відповідний указ №728/2019 опубліковано на сайті глави держави.
«За досягнення високих спортивних результатів на XXX Всесвітній літній Універсіаді у м.Неаполі (Італійська Республіка), виявлені самовідданість та волю до перемоги, піднесення міжнародного авторитету України постановляю», – йдеться у документі.
Відтак, постановляється нагородити орденом «За заслуги» III ступеня:
РЕГЕДУ Сергія Володимировича – срібного призера з легкої атлетики
Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня:
ГЕРАЩЕНКО Ірину Ігорівну – срібну призерку з легкої атлетики
ГОЛЄНЄВУ Анастасію Романівну – чемпіонку з легкої атлетики
Д’ЯЧЕНКО Олену Ігорівну – триразову срібну призерку з гімнастики художньої
КЛИМЕЦЬ Ірину Володимирівну – чемпіонку з легкої атлетики
КЛИМЮК Катерину Володимирівну – чемпіонку з легкої атлетики
МЕЛЕЩУК Єву Ярославівну – чемпіонку та дворазову бронзову призерку з гімнастики художньої
MИKOЛEHKO Марію Михайлівну – чемпіонку з легкої атлетики
МИРОНЧУК Валентину Олександрівну – срібну призерку з легкої атлетики
МУРАЙ Дар’ю Олегівну – триразову срібну призерку з гімнастики художньої
СОБЧУК Олену Леонідівну – срібну призерку з легкої атлетики
ФІЛЮК Марію Святославівну – срібну призерку з легкої атлетики
ФОТІЄВУ Вікторію Валеріївну – триразову срібну призерку з гімнастики художньої
ХАНІНУ Валерію Дмитрівну – триразову срібну призерку з гімнастики художньої
ЧУМАЧEHKO Юлію Вадимівну – чемпіонку з легкої атлетики
Нагородити медаллю «За працю і звитягу»:
АНТИКАЛО Ганну Сергіївну – бронзову призерку з дзюдо
ВОРОНОВСЬКОГО Дениса Валентиновича – бронзового призера з тхеквондо (ВТФ)
ОВЧИННІКОВА Артема Ігоровича – бронзового призера зі стрільби з лука
РОДІОНОВУ Поліну Сергіївну – дворазову бронзову призерку зі стрільби з лука
РОМОЛДАНОВУ Ірину Олександрівну – бронзову призерку з тхеквондо (ВТФ)
ХОЧИНУ Ірину Вікторівну – бронзову призерку зі стрільби з лука.
Також за значний особистий внесок у розвиток студентського спорту, підготовку спортсменів міжнародного класу, забезпечення високих спортивних результатів збірної команди України на ХХХ Всесвітній літній Універсіаді у м.Неаполі нагородити орденом княгині Ольги ІІ ступеня:
ГОМОН Євгенію Євгенівну – тренера триразових срібних призерок у групових вправах з гімнастики художньої Ханіної Валерії, Д’яченко Олени, Мурай Дар’ї, Фотієвої Вікторії
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня:
КАРДАШ Марину Анатоліївну – тренера-викладача триразових срібних призерок у групових вправах з гімнастики художньої Ханіної Валерії, Д’яченко Олени, Мурай Дар’ї, Фотієвої Вікторії
Нагородити медаллю «За працю і звитягу»:
ДОЛГОПОЛОВА Андрія Васильовича – тренера-викладача бронзового призера з тхеквондо (ВТФ) Вороновського Дениса
МОСКАЛЕНКА Володимира Михайловича – тренера-викладача бронзової призерки з дзюдо Антикало Ганни
НАМА Олега Вячеславовича – тренера-викладача бронзової призерки з тхеквондо (ВТФ) Ромолданової Ірини
РОДІОНОВУ Наталію Валентинівну – тренера-викладача бронзових призерів зі стрільби з лука Родіонової Поліни та Овчиннікова Артема
РОДІОНОВУ Наталію Валентинівну – тренера-викладача бронзових призерів зі стрільби з лука Родіонової Поліни та Овчиннікова Артема
СОЛОНЕНКА Євгенія Васильовича – тренера бронзової призерки зі стрільби з лука Хочиної Ірини
ТКАЧЕКА Василя Володимировича – старшого тренера збірної студентської команди зі стрільби з лука
Присвоїти почесні звання:
«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ»:
КЛИМЕНКУ Володимиру Миколайовичу – тренерові-викладачу чемпіонки з легкої атлетики Голєнєвої Анастасії
ОЛЬХОВНІКОВІЙ Ірині Володимирівні – головному тренерові збірної команди з легкої атлетики
ОСТРОВСЬКОМУ Максиму Васильовичу – головному тренерові збірної команди з легкої атлетики
РОМАНЮКУ Олександру Вікторовичу – головному тренерові збірної команди з легкої атлетики
ТОБІАСУ Денису Юрійовичу – старшому тренерові збірної команди з легкої атлетики
ЧЕРКАШИНУ Роману Євгеновичу – тренерові-викладачу чемпіонки з легкої атлетики Климець Ірини
ЧУМАЧЕНКО Марині Миколаївні – тренерові-викладачу чемпіонки з легкої атлетики Чумаченко Юлії
«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»:
БОЯРСЬКІЙ Наталії Ігорівні – тренерові-лікарю збірної команди з легкої атлетики.
Нагадаємо, ХХХ Всесвітню Універсіаду у Неаполі-2019 Україна завершила на 11-му місці.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Март 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031