» » » Британець Льюїс Гемілтон виграв Гран-прі Росії у автоперегонах Формули-1

Британець Льюїс Гемілтон виграв Гран-прі Росії у автоперегонах Формули-1

Британець Льюїс Гемілтон у Сочі переміг на Гран-прі Росії у автоперегонах Формули-1 / ukrinform.ua
На автодромі в Сочі завершився 16-й етап чемпіонату світу-2019 з автоперегонів на болідах класу Формула-1. Переможцем Гран-прі Росії став британець Льюїс Гемілтон з команди «Мерседес».
Як повідомляє ukrinform.ua, до 27-го кола в гонці впевнено лідирував пілот «Феррарі» німець Себастьян Феттель, але після піт-стопу у його боліда несподівано виникли технічні проблеми і він зійшов з траси.
Після цього лідерство захопив дует з «Мерседеса» і в підсумку Льюїс Гемілтон без проблем доїхав першим. Це дев’ята перемога Гемілтона в сезоні, 82-а перемога в кар’єрі і четверта перемога на Гран-прі Росії.
Другим фінішував фін Валттері Боттас («Мерседес»), третім – монегаск Шарль Леклер («Феррарі»), який кілька разів без успіху намагався обійти Боттаса. Четверте місце посів голландець Макс Ферстаппен («Ред Булл»).
До вашої уваги повні результати перегонів:

Після 16-и етапів перше місце у загальному заліку впевнено посідає Гемілтон, який набрав 322 очки. Боттас другий – 249 очок. Леклер піднявся на третє місце – 215 очок. Ферстаппен четвертий – 212 очок.
До вашої уваги ТОП 10 загального заліку пілотів:

До вашої уваги залік Кубка конструкторів:

Додамо, що 17-й етап чемпіонату світу-2019 з автоперегонів Формула-1 – Гран-прі Японії відбудеться з 11 по 13 жовтня в Судзуці.