» » » Еліна Світоліна вийшла до другого кола тенісного турніру WTA в Пекіні

Еліна Світоліна вийшла до другого кола тенісного турніру WTA в Пекіні

24-річна харків’янка Еліна Світоліна вийшла до другого кола тенісного турніру WTA в Пекіні / Jimmie48 Photography
Третя «ракетка» світу українка Еліна Світоліна подолала стартовий бар’єр на представницькому турнірі Жіночої тенісної асоціації (WTA) серії Premier Mandatory в Пекіні (Китай) з призовим фондом $ 8 285 000.
Як повідомляє btu.org.ua, у першому колі змагань Еліна Світоліна у трьох сетах з рахунком 6:7 (4:7), 6:1, 6:2 здобула вольову перемогу над Анастасією Севастовою з Латвії (№ 19 рейтингу WTA)
Поєдинок тривав 2 години і 5 хвилин. Тенісистки годину боролися за перемогу в першому сеті. Дівчата записали в свій актив по три брейки (Севастова не скористалася подвійним сетболом на своїй подачі при рахунку 5:4).
Далі до кінця зустрічі Світоліна виграла 12 з 15-ти геймів (виконала чотири брейки і захистила всі гейми на своїй подачі).

Еліна Світоліна і Анастасія Севастова зустрілися на корті вперше з торішнього US Open, коли в 1/8 фіналу перемогу в свій актив оформила представниця Латвії. Рахунок особистих зустрічей суперниць став 2:1 на користь українки.
Анастасія Севастова вперше в цьому сезоні зазнала вже третьої поразки поспіль. Після перемоги на турнірі в Юрмалі в кінці липня Анастасія провела сім матчів, враховуючи сьогоднішній, і програла в п’яти. Торік латвійка стала фіналісткою China Open – у вирішальному матчі поступилася Каролін Возняцкі з Данії.
Для нашої тенісистки це перша перемога на змаганнях WTA Premier Mandatory з березня. Після виходу в півфінал в Індіан-Уеллс українка поступилася в своїх стартових матчах і в Майамі, і в Мадриді.
Путівку до третього кола турніру 24-річна харків’янка Еліна Світоліна розіграє з китаянкою Яфань Ван (№ 48 WTA), яка обіграла свою співвітчизницю Сінь Ю Ван (№ 164 WTA) – 6:1, 6:2.
Раніше в цьому році дівчата зіграли на турнірі в Майамі, де українка програла в двох сетах.