» » » У баскетбольній Суперлізі зіграно два перші матчі нового сезону

У баскетбольній Суперлізі зіграно два перші матчі нового сезону

fbu.ua
Стартувала регулярна першість України з баскетболу серед команд чоловічої Суперліги сезону-2019/2020. Напередодні було зіграно два перші поєдинки.
Баскетбол. Чоловіки. Суперліга Парі-Матч. Регулярний чемпіонат. Матчі першого туру

«Прометей» (Кам’янське) – БК «Запоріжжя» – 98:89 (18:27, 27:24, 24:17, 29:21)
Діючий чемпіон Вищої ліги Прометей приймав Запоріжжя в рамках дебютного матчу в Суперлізі Парі-Матч.
Старт гри краще провели гості, які зіграли надійніше у нападі та ефективніше у захисті. Прометей за першу чверть викинув 7 триочкових, влучив з яких лише 1, у той час як запоріжці сконцентрувались на швидких відривах та атаках через трисекундну. Як підсумок, запоріжці набрали 27 очок за чверть, отримавши 9 балів переваги перед другою десятихвилинкою, в якій все змінилося.
Прометей повернувся у другій чверті і навіть на певному відрізку вийшов вперед. Команда Муйжнієкса додала у захисті, почала діяти більш агресивно на щитах, за рахунок чого і вирівняла гру. Але заключний відрізок першої половини краще провели гості, які повернули собі 6 очок переваги. Головним героєм першої половини став Брендон Рендольф, який ще до великої перерви набрав 17 очок.
Головною проблемою у третій чверті для гостей стали втрати. Обидві команди зробили по 9 помилок ще за першу половину, але команда Плеханова ще 5 втрат зробила у третій чверті, чим допомогла Прометею виграти 10-хвилинний відрізок.
Усе вирішувалось у четвертій чверті, на яку команди вийшли за 1 очка переваги у команди Муйжнієкса. І саме господарі вирішальний відрізок провели краще, зумівши оформити свою першу в історії перемогу в Суперлізі Парі-Матч. Прометей змушував суперника виконувати поспішні рішення у нападі, зупинив Рендольфа та швидкі відриви гостей, а сам продовжував тримати атакувальний темп, вийшовши у третій чверті поспіль з 24 набраних очок. Відмінні організаційні дії Лукашова, результативна гра Калпеппера, Трента та Майерса дозволили господарям довести матч до результативної перемоги – 98:89. Тож Прометей оформив свою першу в історії перемогу у Суперлізі.

БК «Дніпро» – «Харківськи Соколи» – 95:57 (19:13, 20:16, 28:19, 28:9)
Дніпро виграв стартовий матч нового сезону Суперліги, здолавши на домашньому паркеті дебютантів елітного дивізіону Харківських Соколів.
Гості нав’язали боротьбу лише на стартовому відрізку матчу, повівши 9:2, але потім команда Дениса Журавльова прийшла до тями і поступово, але дуже впевнено набирала оберти. Господарі додали у захисті, організували серію швидких відривів, вийшовши в лідери ще у першій чверті.
Завів команду Іссуф Санон, який став справжнім енерджайзером в цьому матчі. В активі захисника збірної України ефективна робота у захисті та ціла порція хайлайтів, які стали прикрасою матчу.
Щодо самої гри, то Дніпро у жодній чверті не випустив суперника з 20 очок, спровокував у Соколів 22 втрати, 26 очок навбрав у швидких відривах, а лава запасних команди Журавльова поповнила командний доробок 52 набраними балами. Усе це завершилось розгромною поразкою для Соколів, які виявились не готові до битви з зарядженим Дніпром. У команди Володимира Коваля нічого не вдалося у позиійному нападі, а 95 пропущених очок підкреслюють проблеми у захисті у дебютному матчі сезону. Дніпро виграв з рахунком 95:57, стартувавши у новому сезоні з впевненої перемоги.