» » » Марта Костюк зіграє у чвертьфіналі тенісного турніру ITF у Валенсії

Марта Костюк зіграє у чвертьфіналі тенісного турніру ITF у Валенсії

17-річна киянка Марта Костюк пробилася до 1/4 фіналу тенісного турніру ITF у іспанській Валенсії / btu.org.ua
Українка Марта Костюк пробилася до 1/4 фіналу турніру Міжнародної тенісної федерації (ITF) у Валенсії (Іспанія) з призовим фондом $ 60 000.
Як повідомляє btu.org.ua, у другому колі змагань – 1/8 фіналу – 17-річна киянка Марта Костюк (№ 182 світового рейтингу) з рахунком 6:2, 6:4 завдала поразки експ’ятій «ракетці» світу 32-річній італійці Сарі Еррані (нині № 251 рейтингу WTA).
Суперниці упродовж двох сетів загалом провели на корті 1 годину та 20 хвилин. У другому сеті українка поступалася 1:4, але потім зуміла зробити камбек, вигравши п’ять геймів поспіль.
А загалом протягом матчу Костюк виграла шість геймів на подачі суперниці і упустила три своїх гейми.
За місце у півфіналі турніру Костюк зыйдеться з посіяною під другим номером голландкою Аранчею Рус (№ 97 WTA), яка в свою чергу у двох сетах обіграла росіянку Дар’ю Мішину (№ 418 WTA) – 6:4, 6:3.
У минулому році Марта Костюк програла голландці Аранчі Рус у першому колі турніру WTA в Ташкенті.
Також нагадаємо, що на попередньому тижні Марта Костюк поступилася у фіналі турніру з аналогічним призовим фондом в Сен-Мало (Франція).