» » » Еліна Світоліна зазнала поразки у чвертьфіналі тенісного турніру WTA в Ухані

Еліна Світоліна зазнала поразки у чвертьфіналі тенісного турніру WTA в Ухані

Американка Елісон Ріск та українка Еліна Світоліна перед очним поєдинком на стадії чвертьфіналу тенісного турніру WTA в китайському Ухані / Wuhan Open
Третя «ракетка» світу українка Еліна Світоліна сьогодні, 26 вересня, програла чвертьфінальний матч турніру Жіночої тенісної асоціації (WTA) серії Premier 5 в Ухані (Китай) із призовим фондом 2 828 000 доларів.
Як повідомляє btu.org.ua, результат зустрічі Еліни проти американки Елісон Ріск (№ 35 WTA) – 1:6, 3:6. Упродовж двох сетів суперниці провели загалом на корті 1 годину та 25 хвилин.
Для Світоліної і Ріск це був четвертий очний поєдинок. Українка виграла у всіх трьох минулих зустрічах в трьох сетах, остання з яких відбулася в 2015 році в Цинциннаті (США).
14 хвилин дівчата боролися за стартовий гейм. Світоліна не реалізували чотири гейм-боли, а американка з шести брейк-поінтів взяла цей гейм. До кінця сету українці вдалося захистити тільки один гейм на подачі.
На старті другої партії Еліна вийшла вперед з брейком (2:1), але упустила свій наступний гейм. Ріск записала на свій рахунок ще три гейми поспіль (5:2) і в підсумку зуміла подати на матч.

Для 35-ї ракетки світу Елісон Ріск це третя перемога над суперницями з ТОП-10 в цьому сезоні. У півфіналі американка зіграє з чешкою Петрою Квітовою (№ 7 WTA), яка раніше сьогодні обіграла одеситку Даяну Ястремську (№ 27 WTA).
В іншому півфіналі виступлять перша «ракетка» світу австралійка Ешлі Барті та Арина Соболенко (Білорусь, № 14 WTA).