» » » Українські гандболістки у гостях програли румункам на старті відбору на Євро-2020

Жіноча збірна України з гандболу програла у Брашові команді Румунії у стартововій грі відбору на Євро-2020 / ukrinform.ua
Жіноча національна збірна України з гандболу програла команді Румунії з рахунком 24:27 у стартовому матчі відбіркового раунду на чемпіонат Європи-2020.
Як повідомляє ukrinform.ua, у першому таймі матчу, що відбувся вчора, 25 вересня, у Брашові, румунки створили перевагу в три-чотири м’ячі і до кінця першої половини гри успішно її утримували. На перерву команди пішли з рахунком 15:12 на користь Румунії.
Після перерви збірна України спробувала наздогнати господарів, але через помилки у завершенні атак це в неї не вийшло. Матч завершився з рахунком 27:24 на користь Румунії.
У наступному матчі відбору на Євро-2020, у суботу, 28 вересня, Україна вдома прийматиме Польщу. Гра стартує о 19:00 в Києві, у Палаці спорту.
Після цього «синьо-жовті» вже в лютому 2020 року на виїзді зіграють проти збірної Фарерських островів.
Зазначимо, на континентальний форум вийдуть дві найкращі команди з кожної групи. Фінальна частина Євро-2020 пройде в грудні наступного року у Данії та Норвегії.