» » » Еліна Світоліна без проблем вийшла до 1/4 фіналу тенісного турніру WTA в Ухані

Еліна Світоліна без проблем вийшла до 1/4 фіналу тенісного турніру WTA в Ухані

24-річна харків’янка Еліна Світоліна впевнено вийшла до чвертьфіналу тенісного турніру WTA в Ухані / btu.org.ua
Третя «ракетка» світу українка Еліна Світоліна упевнено подолала третє коло – 1/8 фіналу – на представницькому турнірі Жіночої тенісної асоціації (WTA) серії Premier 5 в Ухані (Китай) з призовим фондом $ 2 828 000.
Як повідомляє btu.org.ua, у поєдинку за вихід до чвертьфіналу змагань 24-річна харків’янка Еліна Світоліна у двох сетах з рахунком 6:4, 6:2 завдала поразки на десять років старшій росіянці Світлані Кузнецовій (№ 69 рейтингу WTA).
Поєдинок тривав 1 годину і 16 хвилин. У першій партії Світоліна виконала два брейки проти одного у Кузнєцової. На старті другого сету дівчата обмінялися брейками (1:1), після чого до кінця партії українка взяла п’ять з наступних шести геймів.

Додамо, що суперниці учетверте зустрічалися в очному протистоянні. Рахунок став 3:1 на користь українки.
Путівку до півфіналу турніру Світоліна розіграє з переможницею матчу між китаянкою Цян Ван (№ 16 WTA) та американкою Елісон Ріск (№ 35 WTA).