Тренер «Динамо» Михайличенко: Головне, ми зіграли надійно в обороні і реалізували свої шанси в атаці
www.ua-football.com/ua/ukrainian/high/1569170445-oleksiy-mihaylichenko-u-shepelyeva-myazova-travma-scho-stosuyetsya-burdi-tut-vse-nabagato-seryoznishe.html
Я погоджуюсь з
правилами сайту та
політикою приватностіУ матчі восьмого туру чемпіонату України з футболу «Динамо» на виїзді розгромило в Полтаві «Ворсклу» з рахунком 5:0. Після гри головний тренер киян Олексій Михайличенко прокоментував перемогу своєї команди та відповів на питання журналістів.
– Ми дуже серйозно готувалися до цього матчу, намагаючись якомога швидше забути поєдинок з «Мальме». Повторюся, зараз важко розділити значимість матчів чемпіонату України і Ліги Європи – ця важливість однаково висока. І я радий, що нам вдалося психологічно
підготувати хлопців до цього матчу.
Напевно, багатьом сподобалося те, що цього разу відбувалося на полі. На мій погляд, була цікава і швидка гра з великою кількістю голів і непоганих комбінацій. Найголовніше, що ми зіграли надійно в обороні і реалізували свої моменти в атаці. Ну а найприкріше – це те, що ми втратили двох футболістів, це дуже погано...
– А наскільки все серйозно у Шепелєва і Бурди?
– У Шепелєва м’язова травма. Що стосується Бурди, то, сподіваюся помилитися, але тут усе набагато серйозніше – йдеться про пошкодження коліна.
– Чому Цітаішвілі не потрапив ні в заявку на вчорашній матч молодіжних команд, ні в заявку на поєдинок основних складів?
– І Цітаішвілі, і Андрієвський тренувалися з першою командою аж до того моменту, коли ми визначилися з тими, хто поїде в Полтаву. Так що вони просто перебували в основній обоймі, але не увійшли в заявку на матч з «Ворсклою».
Долучайтесь до нас у Facebook