» » » Андрій Ярмоленко забив свій перший м’яч за «Вест Гем» з вересня 2018 року

Андрій Ярмоленко забив свій перший м’яч за «Вест Гем» з вересня 2018 року

Гол українця Андрія Ярмоленка допоміг «Вест Гем Юнайтед» обіграти «Норвіч» у матчі чемпіонату Англії / ukrinform.ua
Гол українця Андрія Ярмоленка допоміг «Вест Гем Юнайтед» обіграти «Норвіч» у матчі чемпіонату Англії.
У матчі четвертого туру англійської Прем’єр-ліги (АПЛ) український півзахисник «Вест Гем Юнайтед» Андрій Ярмоленко забив м’яч і допоміг своїй команді обіграти «Норвіч» 2:0, повідомляє ukrinform.ua.
Український вінгер «Вест Гем Юнайтед» Андрій Ярмоленко вийшов на поле у стартовому складі. На 56-й хвилині він забив м’яч і зробив рахунок 2:0. Це перший гол Ярмоленка в АПЛ з 16 вересня 2018 року, коли він зробив «дубль» у ворота «Евертона». На 71-й хвилині Ярмоленка замінив Снодграсс.
У цьому матчі за «Вест Гем Юнайтед» також відзначився Халлер, який забив на 24-й хвилині. 2:0 – перемога команди Андрія Ярмоленка.
«Вест Гем Юнайтед» після чотрьох турів набрав 7 очок і піднявся в турнірній таблиці АПЛ на п’яте місце.
Додамо, що у наступному турі 16 вересня команда Андрія Ярмоленка зіграє з «Астон Віллою» із Бірмінгему.