» » » «Баварія» вперше за сім років стартувала в чемпіонаті Німеччини не з перемоги

«Баварія» вперше за сім років стартувала в чемпіонаті Німеччини не з перемоги

Роберт Левандовскі оформив «дубль», але «Баварія» не змогла переграти «Герту» / ua-football.com
У першому турі чемпіонату Німеччини мюнхенська «Баварія» несподівано не змогла переграти на домашньому полі берлінську «Герту». Це був, без перебільшення, дуже дивний матч.
«Баварія» легко контролювала хід гри, а «Герта» не особливо йшла вперед, пише ua-football.com. Однак у команди Ніко Ковача не виходило з завершенням атак. Проходили комбінації прямо в штрафному майданчику суперника, але на удар нікого вивести не вдавалося. Поки за справу не взявся Роберт Левандовскі.
«Герта» грала жорстко проти поляка весь матч, і пізніше це їм відгукнеться. Однак на 24-й хвилині Левандовскі зі своєї половини поля розігнав атаку, зробив вражаючий спринт, і потім вже замкнув простріл Гнабрі в штрафній.
Роберт вже в п’ятому сезоні поспіль забиває у матчі-відкриття. Здавалося, що «Баварія» гратиме за результатом і здобуде спокійну перемогу, але...
Буквально з нізвідки «Герта» забила два голи. Спочатку Лукебакіо опинився з м’ячем в 30 метрах від воріт Нойєра, і через відсутність варіантів продовження атаки, вирішив пробити. На своєму шляху м’яч влучив в спину його одноклубника Ібішевіча і зрикошетив у ворота. 1:1. Проходить три хвилини, і «Герта» вже вийшла вперед. Павар і Груйіч зіткнулися головами під час верхової боротьби, і якщо француз не відразу зміг прийти в себе, то хавбек «Герти» зумів залишитися в грі, отримав м’яч від Ібішевіча, відірвався від Зюле і переграв Нойєра. Все було в руках «Баварії». Але потім вона стала програвати 1:2.
Другий тайм «Баварія» почала з сильного тиску, але змогла забити гол тільки за допомогою суперника. Груйіч виконав абсолютно ідіотський фол у своєму штрафній на Левандовскі, і сам поляк пробив одинадцятиметровий – 2:2.
Залишалося грати більше 30 хвилин, і «Баварії» потрібно було забивати, але команда Ніко Ковача відчувала величезні проблеми з тим, щоб зламати оборону суперника. Не спостерігалося якихось ідей і заготовок, за допомогою яких чемпіон міг би забити гол, а з лавки запасних посилити гру було ніким.
У попередніх шести сезонах «Баварія» незмінно брала три очки в першому турі, і потім вигравала чемпіонат. Цього разу «Рекордмайстер» задовольняється лише нічиєю. Чи стане цей результат знаменням невдалого сезону?..