» » » Футболістки «Житлобуда-1» завершили виступи у жіночій Лізі чемпіонів УЄФА

Футболістки «Житлобуда-1» завершили виступи у жіночій Лізі чемпіонів УЄФА

Харківський «Житлобуд-1» програв білоруському клубу «Мінськ» і не потрапив до 1/16 фіналу жіночої Ліги чемпіонів УЄФА / ffu.ua
У вирішальному, третьому турі відбіркового раунду жіночої Ліги чемпіонів УЄФА харківський «Житлобуд-1» поступився білоруському клубу «Мінськ» і не потрапив до 1/16 фіналу турніру. Зустріч на харківському стадіоні «Металіст» завершилася з рахунком 2:0 на користь гостей.
Як повідомляє прес-служба УАФ, після перемог над хорватським «Сплітом» та люксембурзьким «Беттембургом» в останньому турі українки протистояли білоруському «Мінську». Суперниці також мали в активі шість очок, але кращу, ніж у харків’янок, різницю м’ячів. Тож нашу команду влаштовувала тільки перемога.
На жаль, вирішити це завдання підопічні Володимира Реви на ОСК «Металіст» не змогли. Після рівної боротьби в першому таймі «Житлобуд-1» пропустив м’яч «у роздягальню».
Початок другої половини гри також залишився за мінчанками. На 52-й хвилині вони подвоїли свою перевагу – 2:0.
Потрапивши в складну ситуацію, наші дівчата зробили все, щоб врятувати поєдинок. На 72-й хвилині вони заробили пенальті, однак удар Дар’ї Апанащенко прийняла на себе стійка воріт. Ще в одному моменті м’яч влучив у поперечку – знов-таки після пострілу Апанащенко.
Однак, незважаючи на всі спроби українок вирівняти становище, рахунок на табло залишився незмінним.
В іншому поєдинку третього туру в групі 4 «Спліт» без проблем обіграв «Беттембург». Утім, ця зустріч вже нічого не вирішувала.