» » » Гравець «Брюгге» Ванакен: Ми бачили, як футболістів «Динамо» залишає надія

Гравець «Брюгге» Ванакен: Ми бачили, як футболістів «Динамо» залишає надія

Футболісти бельгійського клубу «Брюгге» Руд Вормер та Ханс Ванакен / ua-football.com
Півзахисники бельгійського «Брюгге» Ханс Ванакен та Руд Вормер прокоментували поєдинок третього раунду кваліфікації Ліги чемпіонів УЄФА проти київського «Динамо» (3:3).
Слова футболістів «Брюгге» наводить прес-служба бельгійського клубу.
«Важкий матч, але результат хороший – було дуже жарко. Поєдинок почався не самим кращим чином, ми пропустили гол, хоча домовлялися грати акуратніше. Вдалося забити за п’ять хвилин до перерви – це був ідеальний момент, було видно, як футболістів «Динамо» залишає надія. Після чергового пропущеного гола ми більше контролювали гру – це був вирішальний фактор», – зазначив Ханс Ванакен.
«Дивовижний поєдинок, але почали ми погано. Тим не менш, якщо би грали розумніше та спокійніше, могли забити навіть більше. Коли я зробив рахунок 2:2, подумав, що справу зроблено. Шкода, що Мехеле забив у свої ворота, але, нічого страшного, таке, звичайно ж, буває. Зараз на нас чекає матч проти австрійського клубу ЛАСК, але, мені здається, що найскладніший суперник, «Динамо», – вже позаду», – сказав Руд Вормер.