» » » «Житлобуд-1» здобув другу перемогу у кваліфікації жіночої Ліги чемпіонів УЄФА

«Житлобуд-1» здобув другу перемогу у кваліфікації жіночої Ліги чемпіонів УЄФА

Харківський футбольний клуб «Житлобуд-1» здобув другу перемогу у кваліфікації жіночої Ліги чемпіонів УЄФА / hoff.org.ua
У матчі другого туру кваліфікаційного групового етапу футбольної Ліги чемпіонів УЄФА сезону-2019/2020 серед жіночих команд чинний чемпіон України харківський «Житлобуд-1» не залишив шансів люксембурзькому «Беттембургу».
Після перемоги над хорватським «Сплітом» в перший ігровий день, у другому турі українки протистояли люксембурзькому «Беттембургу», повідомляє офіційний сайт УАФ.
Інтрига в матчі, який проходив у Високому під Харковом, зникла ще протягом першої його половини. Уже на 4-й хвилині Таїсія Нестеренко відкрила рахунок, а незабаром перевагу господарок подвоїла Юлія Шевчук. До перерви також забила Ганна Вороніна, а Нестеренко оформила «дубль».
У другому таймі «Житлобуд-1» намагався збільшити важливу для турнірної таблиці різницю м’ячів, проте забити вдалося лише Алевтині Утицьких та Анні Петрик. У підсумку «Беттембург» пропустив шість м’ячів, а у відповідь завдав лише одного удару в бік воріт українок.
В іншому поєдинку другого туру в групі 4 білоруський ФК «Мінськ» мінімально обіграв хорватський «Спліт» з рахунком 2:1. Саме з білоруською командою «Житлобуд-1» зустрінеться у вівторок, 13 серпня, на полі стадіону ОСК «Металіст». Початок зустрічі – о 17:00.
Нагадаємо, що до 1/16 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА потраплять лише переможці кожної з десяти груп, тож українкам у заключній зустрічі потрібно обов’язково брати три очки. Натомість білорускам вистачить й нічиєї.

Футбол. Жінки. Ліга чемпіонів сезону-2019/2020. Відбірний етап. Група 4
Матч другого туру
«Житлобуд-1» (Україна) – «Беттембург» (Люксембург) – 6:0 (4:0)
Голи: Нестеренко (4, 25), Шевчук (11), Вороніна (40), Утицьких (66), Петрик (89).
«Житлобуд-1»: Шульга, Соломаха (Костюченко, 66), Утицьких, Босянська, Ж. Саніна, Кочнєва, Петрик, Шевчук (Л. Куніна, 87), Вороніна, Апанащенко (Н. Куніна, 46), Нестеренко.