» » » Тренер «Ворскли» Віталій Косовський: Удача повернулася до нас обличчям

Тренер «Ворскли» Віталій Косовський: Удача повернулася до нас обличчям

Головний тренер полтавської «Ворскли» Віталій Косовський / ua-football.com
Головний тренер полтавської «Ворскли» Віталій Косовський поділився враженнями від перемоги своєї команди в матчі третього туру чемпіонату України проти ФК «Львів» з рахунком 3:2.
«Найважчий матч в плані психології. Потрібно було перемогти. Ми повинні були взяти три очки. У першому таймі у нас були хороші моменти. У другому – трохи поступилися, суперник перехопив ініціативу.
Але установка була така: коли важко, має бути присутня аритмія. Гравці розуміли, що вони роблять. Однак у «Львова» індивідуально дуже сильні футболісти. Тому другий тайм вийшов на зустрічних курсах. Ми не забили моменти, у суперника були контратаки.
Удача повернулася до нас обличчям. Особливо, з огляду на попередні дві зустрічі УПЛ, де ми непогано грали. Гол у компенсований час доводить, що ми хотіли перемогти», – розповів Віталій Косовський.