» » » Тренер ФК «Львів» Богдан Блавацький: Справедливим був би нічийний результат

Тренер ФК «Львів» Богдан Блавацький: Справедливим був би нічийний результат

Головний тренер ФК «Львів» Богдан Блавацький / pfclviv.com
Головний тренер ФК «Львів» Богдан Блавацький на післяматчевій прес-конференції прокоментував поразку своєї команди у матчі третього туру чемпіонату України від полтавської «Ворскли» (2:3).
«Почали ми дуже погано. З-під досвідченого гравця, Адамюка, йде прострільна передача, і ми пропускаємо необов’язковий гол. Сценарій матчу одразу змінюється. Потім почали вирівнювати гру, провели чимало небезпечних атак і зрівняли рахунок. Не використали «презенти», які нам дарував воротар команди-господарів. Могли забивати і другий, і третій м’ячі. Вдруге пропустили і у другому таймі знову довелося відіграватися.
Другий тайм був досить непоганий. Але скільки нам треба забити на виїзді, щоб виграти гру? Забиваємо два м’ячі, створюємо чимало моментів. З 60-ї по 80-ту хвилини мали величезну перевагу над «Ворсклою». Ну а в кінцівці гри всі все бачили. Ключових моментів було два. Коли воротар «Ворскли» розбив нашому капітану кулаком голову, не влучивши по м’ячу. Це одинадцятиметровий. Арбітр не дивиться на такі речі. Коли Педро обігрує Скляра на 90+4 хвилині, і Скляр, маючи жовту картку, бере на стегно і валить його – це друга жовта і червона картка. Арбітр не реагує на цей момент. Потім йде вкидання аута… Так, була помилка Мартана, пенальті було. Але ті два епізоди… Мабуть, до того пенальті й не дійшли б. Більш справедливим був би нічийний результат», – цитує Богдана Блавацького pfclviv.com.